Kalp Yarası Betül kimdir? Betül'ü Zehra Yılmaz canlandırıyor! Zehra Yılmaz kaç yaşında, nereli?

A A

31.01.2022 - 20:24 Son Güncelleme:

Kalp Yarası dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Sevilen dizide Betül karakteri dikkat çekti. Her pazartesi ATV ekranlarında yayınlanan Kalp Yarası dizisinde Betül karakterini Zehra Yılmaz canlandırıyor. İşte Zehra Yılmaz instagram, biyografi araştırmalarına yönelik bilgiler...

Kalp Yarası Betül kimdir? Betül'ü Zehra Yılmaz canlandırıyor! Zehra Yılmaz kaç yaşında, nereli?

Zehra Yılmaz, Kalp Yarası dizisinin oyuncuları arasına dahil oldu. Yeni bölümlerde dikkat çeken bir karakter olacak olan Betül’e hayat veren Zehra Yılmaz hakkında bilgiler haberimizde...

Kalp Yarası Betül kimdir?

Betül hakkında konuşan Zehra Yılmaz, ''Bugüne kadar oynadığım karakterler arasında bana en benzeyen ‘Betül’. O kadar naif biri ki, bazen benim kalbim kaldırmıyor. Senaryoyu okurken ona sarılmak istiyorum.'' dedi. 

Zehra Yılmaz kimdir?

Zehra Yılmaz, 1994 yılında doğmuştur. Eğitimini Marmara Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünde tamamlamıştır. Zehra Yılmaz Cüneyt Sayıl Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitim almıştır.

Kanal D’de yayınlanan Bodrum Masalı adlı dizi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış; daha sonra ise Kara Yazı dizisinin kadrosunda yer almıştır. Atv ekranlarında yayınlanan; başrolü Berk Atan ve Almila Ada’nın paylaştığı Cennetin Gözyaşları dizisinin kadrosunda yer almış ve Melisa karakterini canlandırmıştır. Aralık 2019’da sona eren Kimse Bilmez dizisi ardından son olarak Gençliğim Eyvah dizisinde rol almaktadır.