Kanal D’nin yeni dizisi Afili Aşk başlıyor!

Kanal D’nin yeni dizisi Afili Aşk başlıyor!

Kanal D’nin yeni dizisi Afili Aşk başlıyor!

Çağlar Ertuğrul, Burcu Özberk ve Altan Erkekli gibi önemli isimlerin başrollerinde yer aldığı Afili Aşk için geri sayım başladı. Kanal D’nin yeni projesi diziseverleri ekrana kilitlemeye hazırlanırken Kerem ve Ayşe’nin hikayesinin anlatılacağı dizi kısa bir süre sonra ilk sınavını verecek. Peki, Afili Aşk dizisinde hangi oyuncular yer alıyor ve projenin konusu ne?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Afili Aşk dizisi 12 Haziran 2019 Çarşamba günü ilk bölümü ile Kanal D ekranlarında olacak. İşte projenin oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgili Kanal D’den yapılan açıklamalar…

AFİLİ AŞK’IN KONUSU NE?

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Yaratıcı zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir start - up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir. Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.

Keremlerin atölyesinde işçi olarak çalışan Ayşe de biri despot, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde renksiz, tatsız bir hayat yaşayan zeki, güzel ve kalbi iyilik dolu bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin zengin çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir an önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, hem de aşk hayatından darbe üzerine darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etken olan Kerem, aynı zamanda Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur ancak bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

AFİLİ AŞK OYUNCU KADROSU

Projenin oyuncu kadrosu içerisinde yer alan isimlerin canlandıracağı karakterler ise şöyle; Çağlar Ertuğrul (Kerem), Burcu Özberk (Ayşe), Altan Erkekli (Muhsin), Benian Dönmez (Melahat), Neşe Baykent (Yelda), Taner Rumeli (Rıza), Serkay Tütüncü (Volkan), Asena Tuğal (Hülya), Uğur Uzunel (Erkut), Zeynep Tuğçe Bayat (Ceyda), Yılmaz Kunt (Berk), Ozan Dağgez (Samet), Güzide Arslan (Gonca), Beril Pozam (Nazmiye), Umutcan Ütebay (Sabri), Vural Ceylan (Kadir), Banu İnan (Nermin), Hira Su Yıldız (Buse).

AFİLİ AŞK 1. BÖLÜM FRAGMANI

 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber