Kardeşlerim Asiye kimdir, öldü mü? Su Burcu Yazgı Coşkun diziden neden ayrıldı?

Kardeşlerim Asiye kimdir, öldü mü? Su Burcu Yazgı Coşkun diziden neden ayrıldı?

Kardeşlerim Asiye kimdir, öldü mü Su Burcu Yazgı Coşkun diziden neden ayrıldı
expand

Kardeşlerim dizisinin oyuncuları merak ediliyor. Kardeşlerim oyuncu kadrosunda yer alan Asiye karakteri dikkat çekti. Kardeşlerim Asiye karakterini Su Burcu Yazgı Coşkun canlandırıyor. İşte Kardeşlerim Asiye kimdir, kaç yaşında, nereli, instagram adresi nedir, hangi dizilerde oynadı?

Haberin Devamıadv-arrow
Haberin Devamıadv-arrow

Kardeşlerim dizisinin Asiye karakteri araştırılıyor. Su Burcu Yazgı Coşkun’un canlandırdığı Asiye karakteri 17 yaşındadır. İşte Su Burcu Yazgı Coşkun’un canlandırdığı Kardeşlerim Asiye karakteri hakkında bilgiler…

Kardeşlerim Asiye kimdir?

Kardeşlerim Asiye’ye Su Burcu Yazgı Coşkun hayat veriyor. 17 yaşında. Sade, anaç, dürüst ve güçlü bir kız. Abileri ve küçük kız kardeşi Emel'e annelik yaparken, derslerine sıkı sıkı sarılan çalışkan bir kız. Üstelik sesi de çok güzel.

Su Burcu Yazgı Coşkun kimdir, kaç yaşında?

Su Burcu Yazgı Coşkun, 15 Nisan 2004 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Oyunculuğa 2012 senesinde başlayan Su Burcu Yazgı Coşkun, bir süre çocuk rollerinde oynadı. Şimdiye dek birçok film ve dizide rol alan Su Burcu Coşkun, 2020 yılında rol aldığı Kırmızı Oda dizisinde Güler karakterinde bir genç kızı canlandırdı. Kırmızı Oda'daki oyunculuğuyla çok beğeni topladı.

 

Sıradaki Haberadv-arrow
Sıradaki Haberadv-arrow