hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kardeşlerim İrem kimdir? Hilal Tüfekçi konuk oldu! Toprak ile Fidan'da oynuyordu! Kardeşlerim dizisinde İrem'in gerçek adı ne?

  Kardeşlerim İrem kimdir Hilal Tüfekçi konuk oldu Toprak ile Fidanda oynuyordu Kardeşlerim dizisinde İremin gerçek adı ne
  expand

  Kardeşlerim İrem kimdir? sorusu gündemde... Toprak ile Fidan dizisinde Aydan karakterini canlandıran Hilal Tüfekçi, Kardeşlerim dizisinde İrem'i oynuyor. ATV'de yayınlanan Kardeşlerim dizisinde İrem karakteri merak edildi. Sevilen dizinin karakterleri arasında İrem karakteri merak uyandırdı. İşte Kardeşlerim İrem hakkında bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kardeşlerim İrem kimdir? sorusu gündemde... Kardeşlerim dizisinde İrem karakteri sorgulanıyor. İrem, Doruk'un geçmişiyle ilgili bir karakterdir. İrem karakterine Hilal Tüfekçi hayat veriyor. Peki ama İrem'i kim oynuyor?

  Kardeşlerim İrem kimdir?

  İrem Doruk'un eski sevgilisidir. Asiye, Doruk'un İrem ile olan geçmişini araştırır.  Yasmin, Asiye'ye İrem'i anlatmıştır. 

  Hilal Tüfek kimdir?

  Hilal Tüfek eğitim hayatının yanı sıra, oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Reklamcılık Bölümü’nde 3. sınıfta eğitim hayatına devam etmektedir.Hilal Tüfek 20 yaşındadır. Doğum tarihi 5 Eylül 2002, burcu ise başak’tır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow