Kefaret dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Kefaret oyuncu kadrosu!

Kefaret dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Kefaret oyuncu kadrosu!

Kefaret dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Kefaret oyuncu kadrosu!

Kefaret dizisinde Zeynep, Sinan, Ahmet, Meltem, Nil, Arzu, Münevver ve Zeki karakterleri dikkatleri üzerine çekti. FOX’un yeni dizisi Kefaret ilk bölümüyle 22 Kasım 2020 akşamı ekrana geliyor. Kefaret dizisinde Zeynep ve Ahmet’in hayatı işlenmektedir. Oyuncu kadrosunda hem erkek hem kadın oyuncular dikkat çekmektedir. Kefaret dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama Kefaret oyuncuları kimdir? İşte Kefaret hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kefaret dizisinde Müzik öğretmeni Zeynep (Nurgül Yeşilçay) beş yıl önce iki küçük çocuğu ve doktor kocası Ahmet( Yurdaer Okur) ile yeni tayin oldukları kasabadaki güzel evlerine taşınırken geleceklerinin o yaz sabahı gibi mükemmel olacağından emindi. Doğum gününde bir dilek diledi. Sonraki beş yıl içinde her şeyini kaybetti. Sinan komiser (Mert Fırat) Zeynep'i terk etmedi. Sinan Zeynep'e duyduğu büyük aşk yüzünden işinden oldu. Zeynep kaybettiklerini geri alabilmek için son bir yol denedi. Sinan ile Zeynep el ele verip inatla her şeyi teker teker geri almaları konu olarak işlenmektedir. Peki ama Kefaret dizisinin oyuncuları kim?


Kefaret dizisi oyuncuları kimdir? Kefaret oyuncu kadrosu

Kefaret dizisinin oyuncu kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Özge Özacar, Ege Kökenli, Mine Kılıç, Ayşegül Cengiz, Tolga Güleç yer almaktadır.Kefaret Zeynep Gökmen Çınarlı (Nurgül Yeşilçay) kimdir?
Bursa’da subay bir baba ile öğretmen bir annenin kızı olarak doğmuştur. Anne ve baba İzmir Karşıyaka kökenlidir, Zeynep ailesinden kontrol ve düzen alışkanlığını almış ve kuracağı yeni ailesinde de bu alışkanlığını sürdürecektir.

İlerleyen yıllarda Zeynep’in hayatına Ahmet girer.

Kırsal yaşamdan ve doğa sporlarından hoşlanan Zeynep ve Ahmet Şile’de güzel bir yaşam kurarlar. Zeynep çocuklarının bakımı için zaman zaman ara verdiği müzik öğretmenliğine döner. Büyük bir sevgi ile ailesi ile ilgilenir, çevresi ile iyi ilişkiler dostluklar kurar ve titiz ve düzenli bir ev yaşamının bütün yükünü üstlenir. Sonrasında gelişen olaylarla Zeynep’in hayatı altüst olacaktır, ona umut veren ellerden biri ise Sinan polis olacaktır.


Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kefaret Sinan Demir (Mert Fırat) kimdir?

İzmit doğumlu. Plastik fabrikasında işçi bir baba ve aynı fabrikanın mutfak elemanı bir annenin oğlu. Sinan çizgi roman ve polisiye hastasıydı-hayalperestti, dünyayı kurtaracağına inanıyordu. Yalnız geçen uzun yatılı gecelerini bir pencerenin içinde okuyarak geçirmişti.

Sinan kötülüklerle savaşmanın tek yolunun çok güçlü bir polis olmaktan geçtiğine karar verdi. Oldu da. Sinan çok yakışıklıydı. Olmayan ailesinin özlemi ile sıcak bir yuva kurmak hayali vardı. Ancak bağlanma korkusu çok içine işlemişti. Zeynep’le yolu kesişen Sinan’ın hayatı çok değişecekti.


Kefaret Ahmet Çınarlı (Yurdaer Okur) kimdir?

Ahmet İstanbul’da doğmuştur. Babası Ali Çınarlı Cerrahpaşa’da kardiyolog annesi Ayşe Çınarlı çocuk doktorudur. Ahmet her zaman çok başarılı bir öğrenci olmuştur hayatında da tek bir kez âşık olmuştur. Zeynep’e bir görüşte vurulmuş, onu elde etmek için mücadele etmiş ve evlenmiştir. Bu yüzden ailesi ile ciddi çatışmaya girmiştir. Ahmet kariyerine tutku ile bağlanlamıştır. Aile yaşamının rahatlığını ve Zeynep’in becerikliliğini cebine koymuş ve kariyerine asılmıştır. Sonrasında aileye çöken kara bulutla beraber ailesi dağılmıştır.


Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kefaret Meltem Serez (Özge Özacar) kimdir?

İstanbul Maltepe doğumlu. Beyaz eşyacı ve küçük bir tefeci olan bir babanın ve mahalle terzisi bir annenin kızı olarak doğdu. Meltem çok güzeldi. Her zaman güzelliği ile dikkat çekti. Meltem zehir gibi zekiydi, dersleri çok iyiydi hem çok sosyal hem de başarılı bir kızdı. Zeki ile evlendi, Zeki’nin kazandığı bol paradan memnundu ancak artık onu yanına yakıştırmıyordu. Yakın arkadaş olduğu Meltem’in eşi olan Ahmet’i beğeniyor onun hayallerindeki erkek olduğunu düşünüyordu.


Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kefaret Nil Anıl (Ege Kökenli) kimdir?

Küçük bir Anadolu kasabasındaki dededen kalma uçsuz bucaksız topraklarını satıp müteahhitlik işine giren ve kısa zamanda yaptığı akıllıca yatırımlarla hatırı sayılır bir servete sahip olan Nurettin Anıl, karısının ölümü sonrası işlerini kızı Nil’e devredip emeklilik hayalleri kurmaktadır.  Oldum olası pek başarılı bir öğrenci olmayan Nil, özel üniversitenin işletme bölümünden mezun olması sonrası babasının inşa ettiği ve büyük bir reklam kampanyası ile açılan lüks bir AVM’nin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır.Kefaret Arzu Kendir (Mine Kılıç) kimdir?

Arzu Remzi’nin kız kardeşi ve Elif’i büyüten kadındır. Küçük yaşta annesi başka adamla kaçmıştır. Babasının ise başı beladan hiç kurtulmamakta, hapse girip çıkmaktadır. Arzu babasına taparcasına bağlıdır, onu her kaybettiğinde paramparça olur. Babası ona çok güzel mektuplar yazar ve kızına her zaman umut aşılar. Arzu ilgisiz babaannesi ve hep bir işler peşinde olan abisi yüzünden neredeyse kendi kendine büyür. 

Kefaret Münevver Demir (Ayşegül Cengiz) kimdir?

İzmit doğumlu. İzmit’in büyük hayalleri olan küçük Münü'sü Münevver Demir büyürken annesi tarafından itilip kakılmış, küçük yaştan itibaren yoksul işçi ailesinin ev işleri ve kardeşinin bakımı ile ilgilenmiş, 8 yaşında iken kucağına verilen küçük Sinan’a kendi oyuncak bebeği gibi bakmış, Babaannesi akıllı kadındı, oğlunun ve gelinin ölümünden sonra fabrikadan aldığı tazminatı Seyrantepe’de küçük bir gecekonduya yatırmış üzerini borçlanmış, çalışmış didinmiş çocukların başının üzerine derme çatma da olsa bir çatı bırakmıştı.


Kefaret Zeki Köse kimdir? Tolga Güleç kimdir?

Meltem’i eski kocasıdır. Maltepe’nin en yoksul kesimlerinde dayısının evinde sokaklarda büyümüştür. Meltem ile evlenip mutlu olduğunu düşündüğü zamanlarda Meltem’in ona olan ilgisi azalmaya başlar. Meltem’in tuzağına düşüp bir kadınla birlikte olur ve Meltem’e basılır. Zeki bir süre sonra hapse düşer ve Meltem onu boşar. O andan başlayarak intikam için yaşar.