Kim Kardashian, ailesini Kanye West'e karşı korudu!

Kim Kardashian, ailesini Kanye West'e karşı korudu!

Kim Kardashian, ailesini Kanye West'e karşı korudu!

Dünyaca ünlü yıldız Kim Kardashian, son dönemde Kanye West ile boşanmasıyla adından söz ettiriyor. Şimdilerde Pete Davidson ile mutlu bir birliktelik yaşayan ünlü isim; dijital bir platformda yayınlanan reality şovunda, geçmiş zamanlarda ailesiyle ilgili halka açık olarak kötü bir şekilde konuşan eski eşiyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Sosyal medya fenomeni, reality şov yıldızı ve aynı zamanda kendi iç giyim markasının kurusucu olan Kim Kardashian, adını 'Ye' olarak değiştiren rapçi Kanye West ile sekiz yıllık evliliğini geçtiğimiz aylarda sonlandırmıştı. Kardashian, evliliklerinin bitmesinin ardından komedyen Pete Davidson ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Evlilik sözleşmesine bağlı kalan Kim Kardashian ve Kanye West, 2 Mart'ta boşanmıştı. Los Angeles Yüksek Mahkemesi, Kardashian'ın bekar ilan edilme talebini yasal olarak kabul ederken, West'in itirazını dikkate almamıştı. İkilinin, dört çocuğunun velayeti ve mal paylaşımı konusu ise henüz netleşmemişti.

Pete Davidson ile ilişkisi hakkında konuşan Kim Kardashian, "Ben kesinlikle ilişki insanıyım. Açıkçası bu ilişki için zaman ayırmak istiyorum. Mutlu, memnun ve huzur içinde olmak çok güzel bir duygu" ifadelerini kullanmıştı.

Davidson da, People TV programının sunucusu Kay Adams ile yakın zamanda çıkacak olan reklam filmi ve zamanını nasıl değerlendirdiği hakkında konuşmuş ve kız arkadaşı Kim Kardashian'dan bahsetmekten çekinmemişti.

Hollywood'un asilerinden biri olarak bilinen Pete Davidson, "İşim olmayan zamanları kız arkadaşımla ve arkadaşlarımla evde geçiriyorum. İş dışında çok fazla bir şey yapmıyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Eski eşinden vazgeçemeyen West ise, '14 Şubat Sevgililer Günü'nde Kardashian'a bir kamyonet dolusu kırmızı gül göndermişti. Daha önce, "Tanrı, Kim ile yeniden bir araya gelmemi istiyor" diyerek, ailesini geri istediğini ifade eden Kanye West, bu hediyesini Instagram'dan da yayınlamıştı.

Ünlü isim, üzerinde, "Benim görüşüm gayet açık ve berrak..." yazılı olan siyah bir kamyonetin kasasındaki yüzlerce gülün fotoğrafını sosyal medyadan paylaşmıştı.

 

Kanye West, gönderisinde, "Bizim ilişimiz kamuya mal oldu çünkü biz tanınan insanlarız. Bazı insanlar benim çılgın olduğumu düşünebilir ama aşık olmak, çılgın olmak demektir ve ben ailem için çılgına dönmüş durumdayım" ifadelerine yer vermişti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bu sözlerin ardından Kardashian, Davidson'la aşkını sosyal medyaya taşımış; komedyenle çıktığı akşam yemeğinden pozlarını aktif olarak kullandığı Instagram hesabından yayınlamıştı. Neşeli halleriyle dikkat çeken ikiliden Kardashian, birlikte çekilen karelerine, "Gece atıştırmalığı..." notunu yazmıştı.

Sosyal medya paylaşımlarından çifti hedef alan West'in, sonrasında Davidson'la yazışmaları ortaya çıkmıştı. Ünlü komedyenin eski eşe verdiği yanıt ise olay olmuştu.

Davidson, söz konusu mesajlarından birinde; "Kim kelimenin tam anlamıyla tanıdığım en iyi anne. Onun çocuklar için yaptığı şeyler harika. Çocuklarının böyle bir annesi olduğu için şanlısın ama artık bize bu şekilde davranmana izin vermemeye karar verdim ve sessizliğimi bitirdim" deyince Kanye West kızmıştı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

West, Davidson'a "Şu an neredesin?" diye sorunca Pete Davidson, yatakta çektiği bir pozunu paylaşıp, "Karınla yataktayım" demişti.
Bir süre karşılıklı yazışmaya devam eden ikilinin özel mesajları sosyal medyada; "Kim ikisinden de kurtulmalı" yorumlarına sebep olmuştu.

 

Tüm bunların ardından 41 yaşındaki fenomen isim; dijital bir platformda yayınlanan 'The Kardashians' adlı reality şovunda, artık 44 yaşındaki rapçiyi korumayacağını ve bir daha kimsenin sevdiklerine böyle davranmasına izin vermeyeceğini söyledi.

Kim Kardashinan, annesi Kris Jenner ve kız kardeşlerini, Kanye West'in yeni bir şarkı çıkaracağı konusunda uyardı. West'ten dört çocuğu olan Kardashian, "Bu, benim hakkımda kötü konuştuğu anlamına geliyor" dedi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı


37 yaşındaki Khloe Kardashian araya girerek, "Çoğu erkek, çocuklarının annesini herkesin önünde böyle aşağılamıyor" şeklinde konuştu. Kris Jenner ise, West'in kendisini ve ailesini, hatta yeni sevgilisi Pete Davidson'ı hedef alan birçok sosyal medya paylaşımına rağmen, Kim Kardashian'ın ona harika bir eş olmaktan başka bir şey yapmadığını kaydetti.

66 yaşındaki Jenner, "İnsanlar herhangi birimiz hakkında aşağılayıcı şeyler söylediğinde, bu hepimizi incitiyor. Bir gün çocuklarınız bunların hepsini okuyacak, hepsini görecek ve bu herkesin farkında olması gereken bir gerçek" diye konuştu. Khloe ise ablasına, asla iyi bir insan olmaktan pişman olmayacağını, asla başkalarının seviyesine düşmeyeceğini söyledi.

Bunun üzerine Kim Kardashian ailesine, "Yapabileceğim tek şey, olaylara nasıl tepki vereceğimi kontrol etmek. Bana nasıl davrandığını, ya da size nasıl davrandığını kontrol edemiyorum" dedi. Ünlü isim ardından, ilişkisinin üzerlerinde nasıl bir etkisi olduğunun farkında olduğunu söyleyerek, ailesinden özür diledi ve ekledi:

Bunun bir daha yaşanmayacağını söyledim ve hayatımda ilk kez, kendimi güçlü hissediyorum. Kimsenin size ya da bana böyle davranmasına izin vermeyeceğim.

Kanye West, yıllar içerisinde birçok kez eski eşinin ailesiyle sorun yaşamıştı. Ünlü isim, daha önce Kris Jenner'dan 'beyaz üstünlükçü' diye bahsetmiş ve Temmuz 2020'de attığı bir tweet'te ona "Kris Jong-Un" demişti.

West, daha sonra Jenner'a karşı tutumunu değiştirip, bir 'kahraman' olduğunu söylerek onu övse de, 41 yaşındaki erkek arkadaşı Corey Gamble'ı "dinsiz" olarak tanımlamıştı.

 

Öte yandan ünlü isim, geçtiğimiz günlerde sekiz yaşındaki kızının, kardeşi Kourtney Kardashian'ın düğününde korse giymesine izin verdiği için eleştirilmişti.

Bazı sosyal medya kullanıcıları, korseyi 'uygunsuz' olarak nitelendirirken, diğerleri North'un çok katmanlı kıyafetinin İtalya'daki sıcak havada 'rahatsız edici' olacağını belirtmişti.

Bir sosyal medya kullanıcısı, Kanye West'in, kızı North'un giymesi için seçtiği kıyafetler hakkında Kim Kardashian ile bir konuşma yapmasını umduğunu söylemişti:

Çocuğun yaşının ve hava koşullarının uygun olmaması dışında, bu güzel bir kıyafet. Ama umarım Kanye West, Kim Kardashian ile 8 yaşındaki kızlarına korse giydirme konusunda konuşur... Bu çok garip
Fenomen isme ayrıca, "İçimdeki anne, 8 yaşında bir çocuğun korse giymesini sevmedi", "Bir çocuğun neden korse giydiğini anlayamıyorum" ve "Mayıs aynının sonundayız ve bu zavallı çocuk palto giyiyor" gibi tepkiler de gelmişti.