hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kısmetse Olur Luca kimdir, Emir Luca Koçhisarlı nereli? Luca ne demek? Emir Luca Koçhisarlı’ın instagram adresi ve hayat hikayesi!

  Kısmetse Olur Luca kimdir, Emir Luca Koçhisarlı nereli Luca ne demek Emir Luca Koçhisarlı’ın instagram adresi ve hayat hikayesi
  expand

  YouTube’ta yayınlanan Kısmetse Olur Aşkın Gücü programında Luca adlı yarışmacı dikkat çekti. Sevilen programın yarışmacıları da merak ediliyor. Emir Luca Koçhisarlı, Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmasının kadrosunda yer alıyor. Peki ama Luca kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Luca, Kısmetse Olur Aşkın Gücü yarışmasının kadrosunda iddialı açıklamalarıyla ilgi gördü.  Sevilen yarışma programına katılanlar  kısa sürede beğeni kazandı. Peki ama Kısmetse Olur Aşkın Gücü Luca kimdir, kaç yaşında, instagram adresi nedir?        

  Kısmetse Olur Luca kimdir? 

  24 yaşında olan Luca, İstanbul'da yaşıyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslarası İşletme Bölümü mezunu olduğu biliniyor.. Annesi İtalyan olan Luca'nın adı buradan geliyor.Unisex bir isim olan Luca'nın anlamı ise 'Luke' veya 'Lucius' isminin farklı bir yaşılış/okunuş seçeneği olarak görülmektedir. Latince'de 'Lucanian' ve 'Lucania' isimlerine karşılık gelen Luca, Yunanca'da 'Işıkla doğmuş, parlak ve beyaz' anlamına gelmektedir.Akrep burcu olan Luca'nın yükseleni ise Yay burcu. Boyu ise 1.84 cm.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow