hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kıvılcım Ural-Kaan Tangöze basın mensuplarını görünce panikledi

  Kıvılcım Ural-Kaan Tangöze basın mensuplarını görünce panikledi
  expand

  2018 yılında nikah masasına oturan ve mutlu evlilikleri devam eden şarkıcı Kıvılcım Ural ile Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, Arnavutköy'de sıkışan trafikte görüntülendi. Araçlarının içinde yüksek sesle Coşkun Sabah’ın ‘Aşığım Sana’ isimli şarkısını dinlediği duyulan ikili, basın mensuplarını görünce panikledi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile dört yıl önce nikah masasına oturduğu şarkıcı Kıvılcım Ural'ın mutlu birlikteliği devam ediyor. İlayda adında, üç yaşında bir kızları olan ünlü çift, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü Tarabya'da bir mekanda ailece yemek yiyerek kutlamıştı. 

  Yemek sonrası aracının direksiyonuna geçen Kaan Tangöze, mekana yakın bir bölgede trafik çevirmesine girmişti. Alkolmetreye üfleyen 48 yaşındaki ünlü şarkıcının, alkol almadığı anlaşılsa da aracının evraklarının eksik olmasından dolayı 350 TL'lik para cezasına çarptırılmıştı.

  Tangöze, geçtiğimiz haftalarda da çocukları İlayda (3), Hakan (11) ve Volkan (7) ile sinemaya gitmişti. Eski eşi Seçkin Piriler ile evliliğinden dünyaya gelen çocukları Hakan ve Volkan ile Kıvılcım Ural'la kızları İlayda'nın bir dediğini iki etmeyen Kaan Tangöze, filmden önce çocuklara patlamış mısır ve meyve suyu almıştı. İlayda bir an olsun babası Tangöze’nin yanından ayrılmazken, filmi izleyeceği için heyecanlı olması dikkat çekmişti.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

   

  Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Kaan Tangöze ile eşi Kıvılcım Ural, önceki akşam Arnavutköy sıkışan trafikte objektiflere yansıdı. Araçlarının içinde yüksek sesle Coşkun Sabah’ın ‘Aşığım Sana’ isimli şarkısını  dinlediği duyulan ikili, görüntülendiği fark edince panikledi.

  Üç çocuk babası Tangöze, müziğin sesini kısıp tebessüm ettiği sırada; 30 yaşındaki Kıvılcım Ural ise gözlüğünü takmaya çalıştı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow