hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kızılcık Şerbeti 24. bölüm tek parça izle! Kızılcık Şerbeti son bölüm full izle!

  Kızılcık Şerbeti 24. bölüm tek parça izle Kızılcık Şerbeti son bölüm full izle
  expand

  SHOW TV'de yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinin 24. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 24. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Kızılcık Şerbeti dizisinin 24. bölümünde; Sahtekarların ağına düşün Nilay son anda hatasından dönecek ve yaptığı yanlışı düzeltecektir. Ancak Doğa ile arası bir kez daha ciddi biçimde açılacak, derdini anlatamadığından da yine suçlu durumunda kalacaktır. İşte Kızılcık Şerbeti 24. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kızılcık Şerbeti dizisinin 24. bölümü SHOW TV ekranlarında 5 Mayıs akşamı izleyiciyle buluştu. Bugün yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinin son bölümünde; Metehan ve dolayısıyla Ömer’in aklanmasıyla sorunlarının bittiğine inanan Kıvılcım durumun hiç de öyle olmadığını anladığında büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaktır. İşte Kızılcık Şerbeti son bölüm full izle bilgileri...

  Kızılcık Şerbeti 24. bölüm izle

  Kayhan’ın sırrını bildiğini söyleyerek kendisini tehdit etmesi sonucu harekete geçen Ömer, ona karşı büyük bir koz yakalayarak durumlarını eşitleyecektir.
  Nursema’yı bir süre daha göremeyeceğini anlayan Umut, bu duruma razı olmayarak çeşitli yollar deneyerek sevgilisine ulaşmaya çalışacaktır.
  Alev’in, Doğa’nın moralini düzeltmek için düzenlediği baby shower partisi iki ailenin kadınlarını bir araya getirirken, en büyük sürprizi Fatih yapacak ve karısıyla arasını düzeltecektir. Ancak bu huzurlu günler çok uzun sürmeyecek, genç evliler bu sefer çok daha büyük bir derdin içine düşeceklerdir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow