hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kızılcık Şerbeti sezon finali izle! Kızılcık Şerbeti 29. bölüm tek parça izle! Kızılcık Şerbeti son bölüm full izle!

  Kızılcık Şerbeti sezon finali izle Kızılcık Şerbeti 29. bölüm tek parça izle Kızılcık Şerbeti son bölüm full izle
  expand

  SHOW TV'de yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinin sezon finali bu akşam ekrana geldi. 9 Haziran akşamı yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinin 29. bölümünde; Doğa'nın çocukları doğdu. Doğa'nın bir çocuğu vefat etti. İşte Kızılcık Şerbeti son bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kızılcık Şerbeti dizisinin 29. bölümü bu akşam ekrana geldi. Sevilen dizinin 29. bölüm full izle linkleri araştırılıyor. Kızılcık Şerbeti dizisinin son bölümünde; Alev ve kocasını yakın bir pozisyonda gören Pembe, her ne kadar bu durumdan çok rahatsız olmuşsa da şimdilik Abdullah’ın bahaneleriyle yetinmek zorunda kalır. İşte Kızılcık Şerbeti sezon bölümü full izle linkleri...

  Kızılcık Şerbeti 29. bölüm izle

  Sonunda muratlarına ererek evlenen Nursema ve Umut, hayatlarının hiç de kolay olmayacağını, farklılıkların onları üzeceğini ilk günlerden itibaren görmeye başlarlar. Nursema’nın ailesini yemeğe çağırdığı gece her ikisi için de kabusa dönecektir.

   

  Ömer, Kıvılcım’la birlikte yaşayacakları evi alarak ona sürpriz yapacak, ancak bununla da yetinmeyip daha büyük bir hamle ile Kıvılcım’ı tam kalbinden vuracaktır. 

  Delil bularak boşanmayı kafasına takmış olan Doğa, beklediği haberi ona yardım eden Alev’den alınca harekete geçecek ancak yapacakları her iki aile için de geri dönülmez sonuçlara yol açacaktır.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow