magazin haberleri

Kızının adı tırnağında çizili: Ünlü çiftin bebeği dünyaya geldi

Gösteri dünyasının ünlü çifti Katy Perry ve Orlando Bloom'un ilk bebeği dünyaya geldi. Ünlü çift bir kız çocuk sahibi oldu.Bir süredir nişanlı olan çiftin kızlarının doğumunu, ikisinin de iyi niyet elçisi olarak görev yaptığı UNICEF (Birleşmiş Milletler Çocuklara Yardım Fonu), Instagram hesabından duyurdu. Aynı paylaşım Orlando Bloom'un sosyal medya hesabında da yer aldı. Bu duyuru, aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki anne adayları ve yeni doğan bebekler için başlatılan bir yardım kampanyasının da ilk adımı oldu.

Fotoğrafta Perry ve Bloom, minik kızlarının elini tutarken görülüyor. Bu arada Perry'nin kızının adını verdiği çiçeğin desenini ojeyle tırnağına çizmesi de dikkatlerden kaçmadı.

UNICEF'in ve Bloom'un sayfasında yer verilen mesajda "Dünyaya hoş geldin Daisy Dove Bloom. İyi niyet elçilerimiz Orlando Bloom ve Katy Perry'nin kızlarını tanıştırmaktan onur duyarız" denildi.
Paylaşımda çiftin kızları Daisy Dove'un (Papatya Güvercin) güvenli ve sağlıklı bir biçimde dünyaya gelmesinden memnuniyet duyduklarını belirttiklerinin de altı çizildi.

Mesajda UNICEF'in amacına uygun mesajlar da yer aldı. Paylaşımda Bloom ve Perry'nin şu sözlerine yer verildi: "Ama biz şanslıyız. Herkesin bizimki gibi huzurlu bir doğum süreci yaşayamadığını biliyoruz. Dünyanın dört bir yanında insanlar hala sağlık hizmetlerine ulaşımda kısıtlamalar yaşıyor. Her 11 dakikada bir hamile kadın ya da yeni doğmuş bir bebek ölüyor. Bunların çoğu da önlenebilir sebepler yüzünden."

"Covid 19'un ortaya çıkmasından bu yana birçok yeni doğan bebek; su, sabun, aşı ve ilaçlara ulaşamadığı için risk altında. Yeni doğan bir bebeğin ebeveynleri olarak bu bizim kalbimizi kırıyor, bu tür zorluklarla mücadele eden anne ve babalarla her zamankinden daha fazla empati halindeyiz."

Açıklamada Katy Perry ve Orlando Bloom'un UNICEF İyi Niyet ElçileRi olarak bebekleri adına açtığı bir yardım kampanyasına Yer verildi. Çiftin UNICEF aracılığıyla açtığı yardım kampanyasının, sağlıklı bebeklerin doğumuna katkı sağlama amacını taşıdığı belirtildi. Hem UNICEF'in hem de Bloom'un sayfasından yapılan bu paylaşıma sosyal medya kullaınıcılarından hem tebrik hem de beğeni mesajları yağdı. Orlando Bloom'un model Miranda Kerr ile evliliğinden 9 yaşında Lynn Christopher adında bir oğlu bulunuyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS