hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kübra Doğru Ünlü yazdı! Alanur ve Seher karşı karşıya!

  Kübra Doğru Ünlü yazdı Alanur ve Seher karşı karşıya
  expand

  Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanmış Veda Mektubu'nun 8. Bölümü dün gece ekrana geldi. Kanal D’nin beğenilen dizisi Veda Mektubu yavaş adımlarla reytinglerde yükselişine devam ediyor. 8. Bölümüyle dizi hesaplaşmaların başlayacağının ilk işaretlerini verdi. Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Bennu Yıldırımlar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım gibi isimlerin yer aldığı dizi ilgiyle izlenirken, dizinin bir başka öne çıkanı ise oyuncuların giyim stilleri. Sosyal medyada dizinin içeriğinin yansıra her bölümde konuşulanlar arasına girdi. Dizinin bu bölümüne damgayı vuran konu ise eski husumetin iki kadın arasında bir çarpışmaya dönüşmesi oldu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Seher’in Alanur’un yanına giderek hesap sormaya başladı. Yılların acısını dilinde taşıyan Seher ve Alanur sözleriyle bir savaşı başlattılar. Eve o gece geç gelen Seher’in ailesinde ise herkes Seher , Alanur ve Ziya arasında geçen bir olaya bağlı bir durum olduğu noktasında endişe ile Seher’in gelişini beklediler.

  Ertesi gün gelini ile kocası ve gelininin annesi; arasında geçen aşk hikayesinden haberdar oluşunu herkesten gizlemesinin hesabını soran Seher olayları herkes için içinden çıkılmaz hale getirdi. Diğer taraftan planlarını kendi lehine işletmeye başladı.

  Aslı'nın hasta olduğunu duyan Alanur, ilaçları alıp Aslı'nın yanına gitti. Aslı Seher ile olan anlaşmasından ötürü annesini evden kovdu. Alanur gittiğinde ise Seher, Aslı'nın halsiz düştüğünü görüp yardım etti. Hatice olanları görünce halasına düşman olmaya karar verdi.

  Mehmet ile Aaslı’nın birbirine uymadığını işlettiği planlarla Aslı’ya yaşatarak kumpaslar kurarak ortaya çıkarmaya çalışan Seher bir iftar yemeği organizasyonu yaptı. Aslı’dan önce Mehmet’in arkadaşları ile nasıl bir çevrede yaşadığını görmesini sağladı. Aralarının bu anlamda bozulacağını açılacağını düşündü. Eve gelişlerini bekleyen kötü kaynana Seher, genç çiftin güle oynaya eve gelişini görünce planın işlemediğini gördü.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kötü kaynanalar size tavsiyem bakın hiç bu işlere girmeyin, dizi de de olduğu gibi bazı sevdaların önüne ne olursa olsun geçmeniz imkânsız. Oğullarınızın gözünde küçülmekten başka bir şeye yaramıyor bilesiniz: )

  Ziya bey cephesinde ise gönlünün dediğini aklı onaylamıyor, aklına kalbinin sözü geçmiyor, ne olsa geçmişi unutamadan gereklilikler üzerinden kapana kısılmış gibi yaşamaya çalışıyor.

  Seher ise bu aşkın tüm izlerini Ziya’dan silmeye çalışıyor. Üstelik kardeşi ile yeni kumpaslar kurarak intikam planlarına devam ediyor.

  Gözden kaçırdıkları bir konu ise kendi sonlarını öyle sanıyorum ki yavaş yavaş getiriyor. Aynı aşla sevdiği adamı kaybeden Hatice’nin halasına olan düşmanlığı sahneye çıkıyor. Ve gün geçtikçe Seher’e düşman olan Hatice; Alanur ile iş birliği yapmaya karar veriyor. Alanur’un yanına konuşmaya giden Hatice mektuplardan haberdar olduğunu gerçeğin gün yüzüne çıkması için elinden gelen yardımı yapacağını, Alanur’a teklif ediyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow