hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kübra Doğru Ünlü yazdı! Camdaki Kız'da gizli gerçekler gün yüzüne çıktı!

  Kübra Doğru Ünlü yazdı Camdaki Kızda gizli gerçekler gün yüzüne çıktı
  expand

  Perşembe akşamları reyting rekorları kıran Kanal D’nin fenomen dizisi ‘Camdaki Kız’, 70. bölümüyle ekrana geldi. İlk dakikasından son dakikasına kadar heyecanın hiç düşmediği bölüme Hayri’nin evlilik teklifi damga vurdu. Özgürleşerek, deneyerek ve zamanın getirdiklerini yaşayarak ilişkisine devam eden Nalan ise gizlenen gerçeklerle yüzleşti. Gizli gerçeklerin gün yüzüne çıktığı bölümde Nalan ve Türkan ilk defa karşı karşıya geldi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MUZO, HAYRİ’NİN SIRRINI ÇÖZDÜ!

  Hayri’nin Nalan’dan uzak durmasını isteyen Muzaffer, isteği gerçekleşmeyince, Hayri’yi takibe aldı. Bir gece iş çıkışı evine kadar takip etti. Hayri’nin evli ve çocuk sahibi olduğunu öğrendi. Muzafferi son anda fark eden Hayri ise durumdan endişelenerek Muzo’yu eve davet etmek zorunda kaldı. Muzaffer ile detaylı konuşamayan Hayri neye uğradığını şaşırdı.

  SEDAT, ALYANSINI ÇIKARTTI!

  Ailesi, çevresi, arkadaşları tarafından Nalan’ı unutması için telkinler duyan Sedat yaptığı taşkınlıklardan kendisi de rahatsız olunca soluğu Nalan’ın kapısında aldı. Eniştesinin sözleri üzerine Nalan’la konuşup, helallik almak istediğini söyledi.

  HAKKINI HELAL ET NALAN!

  Nalan ile ilk defa gerçekleştirdiği bu konuşmanın çok geç kalınmış bir konuşma olduğunu söyleyerek helallik istedi. Gerçekleştirdiği bu konuşma sonunda alyansını çıkartarak Nalan’a verdi. Mutluluklar dileyerek ayrıldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MUZO VE BİLLUR YAKINLAŞMASI!

  Öğrendiklerini birbirleri ile paylaşan Billur ve Muzaffer Nalan’ı Hayri’den koruma karar verdiler. Bu sırada ikili arasında yeni bir yakınlaşma başladı ve Billur’un gönlünde Muzaffer yer etmeye başladı. Hayri’nin evli ve çocuklu olmasına sinirlenen ikili Nalan’ın yeni evi içinde yardımcı olmaya karar verdi.

  HAYRİ’NİN EVLİLİK TEKLİFİ!

  Hayri, Muzo’ya gördüklerini açıklamak için bir konuşma davetinde bulundu. Ayak üstü bir parkta konuşmaya başlayan Hayri ve Muzo kendi doğrularını söylemekten çekinmedi. Muzo, Hayri’ye iki gün içerisinde Nalan’a tüm gerçekleri açıklaması için süre verdi. Bu durumu da fırsata dönüştürmeyi başaran Hayri ilk fırsatta Nalan ile buluşup evlilik teklifinde bulundu. Teklife aldığı ‘evet’ yanıtı ile kendine güveni artan Hayri, gizli gerçeklerini aktarmaya karar vermişti ki, Nalan’ın eve gitmesi gerekti. Hayri söyleyeceklerini aktaramadı.

  SEDAT, NALAN’I UNUTTUĞUNU İSPATLAMAYA ÇALIŞYOR!

  Diğer taraftan Sedat Nalan’ı unuttuğunu ailesine, çevresine ispatlamaya çalışırken aslında unutmak istediğinin kendi gerçekleri olduğunu hiç kimseye anlatamadı. Etrafındaki kimse onun yalnızlığı ile ilgili hiçbir farkındalık geliştiremediği için Sedat kendi yolunu bildiği yoldan çözmeye başladı. Ve eski sevgilisinin kapısına dayandı. Orda da olmayı başaramayınca hızla ayrılmak istedi ancak kapıdan çıkar çıkmaz eski sevgilisinin yeni erkek arkadaşı ile karşılaştı. ‘Bu kafayı patlatmadan hiçbir şey yapamazsın’ diyerek girdiği münakaşada resmen dayak yemek istedi ve hastanelik oldu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  NALAN’IN BABASI, METİN ÖLÜYOR MU?

  Nalan’ın henüz yüzleşmediği bir başka gerçeği, babası olduğunu henüz bilmediği Metin’in hastalığı iyice ilerledi. Nalan’ın yeni evi için çeşitli hediye hazırlıkları yaptığı sırada şiddetli bir kriz geçirdi.

  Gözünü hastanede açan Metin; Hafiş’i telefonla aradı. Hastanede yatan Metin’in telefonuna Hafiş cevap vermedi.

  HAFİŞ, KIZLARLA YEMEĞE GİTTİ!

  Nalan olan bitenlerden habersiz mutlu bir şekilde kendi evini hazırlarken diğer taraftan Hayri gerçeğini Hafiş’le konuştu. Hafiş’in rızasını almaktan mutlu olan Nalan, Billur’a Hafiş’i yemeğe götürmeyi teklif etti. Hep birlikte Hayri’nin çalıştığı kebapçıya gittiler. Hafiş ve Billur gergin, Nalan ise oldukça keyifli bir gece yaşadılar. Hafiş, Nalan’ı ilk defa mutlu gördüğünü söyledi. Bu sözler üzerine iyice keyiflenen Nalan masaya Hayri’nin de gelmesini istedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TÜRKAN’IN İÇİNE DÜŞEN KURT!

  İstanbul’a kızlarını alıp geldiği günden beri yüzü gülmeyen Türkan bu kez de kocasının kendisini azarlamalarında rahatsız olmaya başladı. Birleştirdiği tüm sıkıntıların kocasının yanında gördüğü o kadınla alakalı olduğunu düşünmeye başladı. Muzaffer Bey ile karşılaşmaları da bu düşüncesini pekiştirdi. Hayri’den beklediği ilgiyi hiçbir şekilde göremeyince durumu kendince anlamaya karar verdi. Evde kızları oynarlarken buldukları kutudan birçok Nalan fotoğrafı çıkınca, Türkan kızlarla birlikte soluğu Hayri’nin çalıştığı kebapçıda aldı.

  TÜRKAN VE NALAN KARŞI KARŞIYA!

  Türkan kızlarıyla birlikte kebapçıdan içeri girecekleri sırada masada hep şüphe duyduğu o kadınla, kocasını birlikte gördü. Billur’un bir gün önce öğrendiği gerçekle karşı karşıya gelmesi; Hayri’nin şakın ifadeleriyle Nalan, Türkan ile ilk defa karşı karşıya geldi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow