Kübra Doğru Ünlü yazdı! Camdaki Kız’ın 66. bölümündeki gerçekler

Kübra Doğru Ünlü yazdı! Camdaki Kız’ın 66. bölümündeki gerçekler

Kübra Doğru Ünlü yazdı! Camdaki Kız’ın 66. bölümündeki gerçekler

Kanal D ekranıyla izleyiciyle buluşan, Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi Camdaki Kız’ın 66. bölümü dün gece yayınlandı. Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu' nun aynı adlı kitabından uyarlanan Camdaki Kız dizisinin yapımcılığı Onur Güvenatam yapıyor. Burcu Biricik, Devrim Yakut, Enis Arıkan, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu ve Hamza Yazıcı’nın baş rollerini paylaştığı dizinin 66. Bölümünde neler oldu?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yaşananlar müdavimlerini şaşırtmaya devam etti. Sedat, Nalan ve Hayri arasında geçen bölüm senaryosunun heyecanı yine yüksekti. Nalan ve Hayri arasındaki küllenen aşk yeniden suret bulurken diğer taraftan Nalan’ın babası olarak diziye katılan Metin ‘de boş durmadı. Sedat son iki bölümdür üç sezondur bilinen karakterinin dışında bir kimlikle karşımızda. Bu bölümde de kıskanan, sorgulayıcı, takıntılı koca edasıyla Nalan’ı takipteydi.

Sonunda şüphe duyduğu gerçek ile karşılaştı. Sedat’ın dizinin ilerleyen bölümlerindeki tutumu hangi yönde olacak merak konusu? Diğer yandan Selin Emir ilişkisinde büyüyen sarmal aileyi ilgilendiren bir boyuta geçme aşamasında, Olası ihtimallerden biri de ilerleyen bölümlerde Selin’inde Nalan gibi kaçak bir aşk yaşama çabasını izleyecek olmamız…

Nalan’ın nefes alamayan, kafası karışık, ne istediğini bilmeyen, tam bir karmaşayı yansıtıyor. Sedat’ın ısrarcı takipleri gibi, Hayri’nin de bitmeyen takipleriyle Nalan çileden çıkmak üzere. İşin içerisine bir de en yakın arkadaş duyarlılığı ile Billur’un performansı da dahil olunca Nalan, nefessiz kaldı.

Takip çemberine dizinin yeni karakteri Sedat’ın asistanı da eklendi. İlerleyen bölümlerin zıpçıktısı olarak karşımıza geleceğini düşündüğüm plaza çalışanı:) bakalım başka nerelere burnunu sokacak. Sedat ve Nalan ilişkisinde bir pinpon topu olacağını düşünüyorum.

67. bölümün soruları ise Nalan, yalanla ördüğü kendi gerçeğini yaşamaya devam mı edecek?

Hayri yine Nalan’ın peşinde mi olacak?

Gülcihan Hanım’ın olanlara yüreği dayanmayacak da diziden mi ayrılacak?

Muzaffer Hayri cephesini yok etmek üzere herhangi bir girişimde bulunacak mı?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Sedat’ın baskınına karşın Nalan ‘da Sedat için baskınlar yapar mı?

67. bölüm fragmanın bize öyle diyor ki artık Nalan bildiğimiz Nalan olmaktan çıkacak…