hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kübra Doğru Ünlü yazdı! Hayri’nin Yalanları Gün Yüzüne Çıktı!

  Kübra Doğru Ünlü yazdı Hayri’nin Yalanları Gün Yüzüne Çıktı
  expand

  Kanal D’nin, yayınlandığı günde reytingleri alt üst eden dizisi “Camdaki Kız” unutulamaz bir bölümle ekrana geldi. 72. Bölümü unutulmaz kılan Hayri karakteri dizinin son saniyesine kadar tüm gözleri üzerinde tuttu. Nalan ve Hayri aşkında sona gelindiğinin işaretlerini veren dizi sosyal meydanın gündeminde ilk sıraya oturdu. 72. Bölüm öncesinde Türkan ve Nalan’ın karşı karşıya kaldıkları son karede Hayri’nin duruma nasıl tepki vereceği tüm haftanın merak konusu oldu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  72.Bölüm başlangıcı ise işte tamda bu kilit noktadan başladı. Seyircinin sosyal medyada, forumlarda çokça yazıştığı o sahnede Hayri bedduadan nasibini çokça aldı. Hayri’nin yaptıklarının gün yüzüne çıkması seyircinin gönlünü rahatlattı. Evli ve iki çocuklu Hayri karakterinin; Nalan’a yaşattıkları dizinin bundan sonraki bölümlerinin şifrelerini verdi.

  72. Bölümde Camdaki Kız ‘da neler yaşandı?

  Karşı karşıya kalınan o sahneden ve yaşananlardan tedirgin olan Nalan, Hayri’ye neler olduğunu sorsa da yanıt alamadı. Yemek sırasında gelen telefon ile canı iyice sıkılan Nalan; Sedat’ın araması üzerine ettiği laflara kızarak oradan ayrıldı.

  Sedat Nalan’dan yardım istiyor!

  Sedat yaşadığı olaydan sonra iyice dövülüp bir ormana atılınca, güvendiği liman Nalan’dan yardım istedi. Nalan, Billur ve Hafize; Sedat’a doğru yolda giderlerken neyle karşılaşacaklarını bilmediklerinden onlarda güvendikleri Cavit enişteye haber verdiler. Sedat’ı hastaneye yerleştirdikten sonra eve geçen Nalan tüm gece Hayri’nin hiçbir aramasına cevap vermedi.

  Konak halkı telaşta!

  Sedat’ın eve gelmediğini far eden annesi ve kardeşleri ve babası ise Sedat’ın haytalık peşinde olduğunda ötürü oldukça telaşlandı. Akşam yemeğinde Muzo’ya gelen telefon Selen’in dikkatini çekti. Muzo bir süre sonra Selen’e olanları söyleyerek gizli kalmasını istedi. Ertesi sabah Selen ve Levent'in gizlice Sedat'a çanta hazırladığını gören Gülcihan Hanım, gerçekleri söylemeleri için ısrar etti. O sırada Rafet Bey kapıyı dinledi ve her şeyi öğrendi. Rafet Bey herkesten önce sakince soluğu oğlunun yanında aldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Muzo’nun Hayri’ye tanıdığı süre doldu!

  Muzo’nun Hayri’ye tanıdığı süre doldu. Ancak Hayri henüz tüm gerçekleri Nalan’a anlatmadı. Billur ile sürekli irtibat halinde olan Muzo bu gece Nalan’a gerçekleri artık kendi anlatacağını söyledi.

  Nalan Yeni Evinde!

  Günlerdir devam eden tadilatlar sonucunda yeni evine gelecek mobilyalar için geçen Nalan kapıdan içeri girdiğinde gördüğü sahne karşısında şok oldu. Harabe olan o daire tertemiz, dayalı döşeli bir yuvaya dönüşmüştü. Nalan ömründe ilk defa kendi evine sahip olmanın lezzetini yaşadı.

  Hayri; Nalan’ın yeni evinde!

  Bir önceki gece yaşananları ve tüm gerçekleri konuşmak için Nalan’ı arayan Hayri hiçbir telefonuna cevap alamadı. Ertesi sabah aramasına geri dönen Nalan; Hayriye yeni evinde olduğunu söyledi. Hayri ise tüm pişkinliği ile yanına gelmek istediğini iletti. Bunun üzerine yeni evinin konumu gönderen Nalan, Hayri’yi aşkla ama kafası karışık bir biçimde beklemeye koyuldu. Bir süre sonra Nalan’ın yeni evinde soluğu alan Hayri ise yine anlatacaklarını aktarabilecek bir ortam bulamadan oradan gitmek durumunda kaldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yeni evde ilk yemekler!

  Nalan’ın yeni evine taşındı ve hemen erzak alışverişi yaptı. Billur ve Safiş’e yeni evinde ilk kez yemek yapmanın keyfini sürdü. Ancak Billur ve Safiş’ten annesinden aldığı gibi sürekli duyduğu dikkat mesajları canını sıktı. Sonra kendilerine ne anlatmak istediklerini soran Nalan arkadaşından da Safiş’ten de beklediği cevapları duyamadı.

  Nalan’ın babası ölüyor mu?

  Tüm gece yaşananlar arasına Metin’in Safiş!i arama detayları girdi. ANCAK Safiş, Metin’in hiçbir telefonunu açmadı. Bunun üzerine Metin, hastanede olduğunu, görüşmeleri gerektiğini ve ölüyor olduğunu belirten bir mesaj gönderdi. Safiş durum karşısında endişelense de henüz Nalan’a bir şey söylemedi.

  Sedat hastaneden çıktı!

  Yaşananların izlerini silmek adına duyduğu nasihatlerle birlikte ailenin göz bebeği olduğunu söyleyen konak halkı ile birlikte Sedat eve geri döndü. Bir süre istirahat edecek olan Sedat’ın aklına yatan babasının nasihati olan; Yatak odalarından, Nalan’ı hatırlatanları çıkartarak kendisine gönderme fikrini uygulamaya başladı. Ancak yaptığı hiçbir eylemin Nalan’ı unutturmadığını fark eden Sedat; Cavit eniştenin önerdiği psikoloğa terapiye başlamaya karar verdi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Hayri’nin yalanları!

  Safiş’in, Billur’un, Muzo’nun bir iki gündür süre gelen Hayri’ye ve hayata karşı güçlü olma cümleleriyle kafası karışan Nalan; Hayri ile aralarında bir iki gündür süren diyalogsuzluk üzerine soluğu Hayri’nin kapısının önünde aldı. Nalan tam yaptığından rahatsız olmuş kapıdan geri dönecekken Hayri’nin gerçeklerini kendi gözleriyle gördü. Hayri’nin evinde dün gece kebapçıda karşı karşıya geldiği kadın ve çocuklar vardı…

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow