hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kübra Doğru Ünlü yazdı! Kanal D’nin yeni dizisi “Veda Mektubu” bu gece yayında!

  Kübra Doğru Ünlü yazdı Kanal D’nin yeni dizisi “Veda Mektubu” bu gece yayında
  expand

  Yapımını, Most Production üstlendiği, yapımcılığını Gül Oğuzun gerçekleştirdiği Veda Mektubu bu gece saat 20.00 da Kanal D’ de başlıyor! Yönetmen koltuğunda Deniz Çelebi Dikilitaş’ın bulunduğu dizinin senaryosunu Deniz Akçay yazdı. Dizinin müzikleri ise Güldiyar Tanrıdağlı tarafından hazırlandı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  “VEDA MEKTUBU” BUGÜN 20.00'DE KANAL D'DE!

  Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar’ın yer aldığı dizi yaşanmış bir hikâyeden uyarlandı.

  Oyuncu kadrosunda, Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım, Bennu Yıldırımlar, Hakan Karsak, Ümmü Putgül, Hande Elaman, Hazar Motan, Ahmet Kaynak, Elif Çakman, Kerem Alp Kabul, Asya Kasap, Elif Uslusoy, Deniz Altan, Elena Viunova bulunuyor.

  “VEDA MEKTUBU” GERÇEK BİR YAŞAM HİKAYESİNDEN!

  Modern ve güçlü bir iş kadını olan Alanur ile geleneklerine sıkıca bağlı, Antakyalı bir iş adamı olan Ziya geçmişte çok büyük bir aşk yaşamıştır. Bu aşka karşı olan aileleri yüzünden, istemeden ayrılmış ve başka hayatlar kurmuşlardır. Annesi Seher’in göz bebeği Mehmet; Ziya'nın ileride işlerini bırakmayı planladığı, büyük oğludur.Dans tutkunu, hayat dolu Aslı; Alanur'un Fransız lisesi son sınıfta okuyan, geleceğinin her hamlesini özenle tasarladığı 19 yaşındaki küçük kızıdır. Alanur ve Ziya'nın yolları, yıllar sonra Aslı ile Mehmet’in aşkıyla bir kez daha kesişir.Yarım kalan ne varsa bu kez de Aslı ve Mehmet’in aşkına engel oluşturur.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Alanur, kendi yaşadıklarından ders çıkararak kızını güvende tutmak için onu Mehmet’ten uzak tutmaya çalışırken Seher ise yıllarca içinde tuttuğu kıskançlığın acısını Aslı’dan mı çıkaracaktır? Ziya, kendi kaderini yaşayan oğlu için üzülse de bu duruma seyirci mi olacaktır? Aslı ve Mehmet herkese meydan okuyup tüm engelleri aşabilecek, aşklarının gücüyle geçmişin yaralarını sarabilecekler midir? Yoksa onlar da Ziya ve Alanur’un yıllar önceki kaderini mi paylaşacaktır?

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow