Kübra Doğru Ünlü yazdı! “Kesik el” dehşet yaşattı!

Kübra Doğru Ünlü yazdı! “Kesik el” dehşet yaşattı!

Kübra Doğru Ünlü yazdı! “Kesik el” dehşet yaşattı!

56. Bölümüyle dün gece ekrana gelen Yargı izleyiciyi ekran başına kilitledi. Aksiyondan zengin, çatışmaların birbirine geçtiği bölüm, izleyiciden tam not aldı. Ceylin ve Ilgaz’ı bir arada görmek isteyenlerin yüreklerine su serpildiği bölümde, Savcı Pars hayranları ise hüsrana uğradı. Geçtiğimiz günlerde, diziden sağlık gerekçeleri ile ayrılan Savcı Pars karakteri varlığını, 56. Bölümde hissettirse de hayran kitlesi için bu vurgular yeterli olmadı. Sosyal medyada “Yargı” takipçilerini ikiye bölen bu durum, uzun saatler gündemde kaldı. Eren komiserin gayretleri ile Balkan Mafyasına daha çok yaklaşıldı. Herkesi dehşete düşüren “kesik el” diğer bir gündem maddesi oldu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Geçtiğimiz bölümde, boşanma davasında Ceylin ayrılmak istediğini söylese de Ilgaz davada boşanmayı reddetti. Hâkime hanım ‘Çekişmeli mi boşanmak istersiniz, yoksa takipsizlik mi? Karar verin’ diye sordu. Ceylin ve Ilgaz sessiz kaldı. Hâkime hanım dosyayı takipsizlik kararı verip kapadı. Ilgaz’la yaşadıkları eve dönen Ceylin’in eşine söylediği “Seninle uyumayı özledim” sözleri dikkat çekti.

CEYLİN, ÖZGE’YE YARDIM ETTİ!

Özge’ye yardım eden Ceylin ilk iş olarak adliyenin önünde buluştuğu eniştesi Osman’la beraber ‘Kesik’in cesedini gömdü. Büyük bir risk alan ekip olay yerindeki kovanı alıp uzaklaştı. Silahı da denize atan Ceylin, Özge ve Osman’a olanları unutmalarını söyledi.

EYÜP, ÖMER’İN İŞBİRLİKÇİSİ!

Çınar ile yakınlık kuran Eyüp’ün Ömer ile çalıştığı oraya çıktı. Ömer, Ilgaz ve ailesine yakın olmak için Eyüp’ü kullandı.

SAVCI PARS NEREDE!

Masasına bıraktığı dilekçe ile Savcı Pars ortadan kayboldu. Ekip Rıdvan’ı son yolculuğuna uğurladı. Cenazeye katılmayan Pars Savcı, Derya ve diğerlerini iyice endişelendirdi.

KESİK CİNAYETİ ÇÖZÜLÜYOR!

Ilgaz, Rıdvan’ın sevgilisi Özge’den şüphelendi, kamera kayıtlarını inceleten Ilgaz, Özge’nin Kesik’i takip ettiğini gördü. Özge’nin ifadesine başvuran Ilgaz, bir ipucu aradı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı

ILGAZ VE CEYLİN YENİDEN BİR ARADA!

Uzun zaman sonra yemeğe çıkan çift olanları konuşurlarken birbirlerinden sevgi sözcüklerini esirgemediler. Yeniden başlamaya karar verdiler.

ILGAZ DELİLLER KARŞISINDA ŞOKA GİRDİ!

İfadesi alınan Özge’nin söyledikleri üzerine olay yeri incelemenin elde ettiği deliller Kesik’in katilinin Özge olduğunu doğruladı. Katilin Özge olduğunu öğrenen Ilgaz ise büyük bir şok yaşadı.

MAFYA ‘KESİK’İN KATİLİNİ BULDU!

Kesik’i öldürenin Özge olduğunu çözen balkan mafyası, Özge’yi takibe aldı. Balkan mafyasından adamları evinin önünde gören Özge, apar topar evden uzaklaştı.

“KESİK EL” DEHŞET YAŞATTI!

Bir kuyumcu dükkanında kalem batırılmış olan “kesik el” herkesi korkuttu. El üzerinde bulunan Neva Seçkin’in adının yazdığı kalem, Pars’ın yüzüğü ve ‘Bütün sevdiklerini tek tek’ notu herkesi dehşete düşürdü

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber