hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kübra Doğru Ünlü yazdı! "Kraliçe" bu gece Kanal D’de!

  Kübra Doğru Ünlü yazdı Kraliçe bu gece Kanal D’de
  expand

  Hikayesi ile dikkat çeken ‘Kraliçe’ bu gece, saat 20. 00 ‘de Kanal D’de! Kanal D’nin, yapımını Mednova’nın üstlendiği, ‘Queen Sugar’ dizisinden uyarlanan yeni dizi “Kraliçe” bu gece izleyici karşısına çıkacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ülkenin en ünlü basketbolcularından birinin adının büyük bir skandala karışması sonucunda, çiftin hayatının alt üst olmasını konu olan dizinin yönetmenliğini Cevdet Mercan yapıyor.

  Merakla beklenen dizinin, başrol oyuncuları ise Burcu Özbek ve Gökhan Alkan. Tanıtım fragmanları dönemeye başladığından beri izleyicinin sabırsızlıkla beklediği dizinin oyuncu kadrosu ise oldukça zengin.

  Skandal bir haber ile hayatları bambaşka noktalara savrulan ünlü çiftin, neler yaşayacağı ise dizinin ilerleye bölümlerine dair en büyük merak konusu.
  Farklı hikayelerle, zengin oyuncu kadroları ve büyük prodüksiyonlar ile ürettiği ve yayınladığı dizilere bir yenisini daha ekleyen Kanal D’de Çarşamba gecelerinin yeni sahibi ‘Kraliçe’ olacak.

  İlk bölümü bu gece yayınlanacak dizinin, öne çıkan üç karakterinin özellikleri ise şöyle; Burcu Özberk’in canlandıracağı Deniz Gencer Akça azimli, yaralarını ve zayıflığını göstermemek için insanlarla arasına duvarlar örmekten çekinmeyen, güçlü görünmeyi seven bir karakter olarak dizinin başrol ismi olarak karşımıza geliyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İkinci başrol oyuncusu ise Gökhan Alkan’ın canlandıracağı meşhur basketbolcu karakteri ile ‘Ateş Akça’. Eşini ve kızını seven, duyarlı bir baba, disiplinli bir sporcu olmasının yanısıra şöhreti ve yakışıklılığı ile tüm kadınların yakın markajında olan bir karakter ile karşımıza çıkacak.

  Bir başka öne çıkan karakter ise Selin Şekerci’nin canlandıracağı, dizideki ismi ile Zeynep Gencer. Etrafındakilerle arasına duvarlar ören, insandan uzak kalmayı tercih eden bir karakter olarak dizide yerini alıyor.

  Ve dizinin bıçkın delikanlısı, duygu ve düşüncelerini açık etmekten hoşlanmayan, kırgın karakteri ile Özgün Karaman; ‘Ali Gencer’ ismi ile karşımıza geliyor. Hikayesi ile dikkat çeken, merakla beklenen Kraliçe bu gece, saat 20. 00 ‘de Kanal D’de!

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow