Kübra Doğru Ünlü yazdı! ‘Kraliçe’ ikinci bölümüyle ekrana geldi

Kübra Doğru Ünlü yazdı! ‘Kraliçe’ ikinci bölümüyle ekrana geldi

Kübra Doğru Ünlü yazdı! ‘Kraliçe’ ikinci bölümüyle ekrana geldi

Burcu Özberk ve Gökhan Alkan’ın başrollerini paylaştığı “Kanal D” nin, yeni dizisi “Kraliçe” son dönemin en iddialı yapımı. Yaşanmış bir hikâyenin uyarlaması olan dizi, ‘toplumsal gerçekçilik’ ile seyirciyi yüzleştirmeye devam ediyor. “Ünlü” ler dünyası üzerinden hikayelendirilen dizi seyirci tarafından oldukça sevildi. “Kraliçe” nin hikayesi, Nil Güleç Ünsal ve Özlem İnci Hekimoğlu’nun kaleminden çıkıyor. Dizinin yönetmenliğini Cevdet Mercan yapıyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Dizinin ikinci bölümünde evlilik kurumunu yok sayan, uygunsuz ilişkisinin detayları ile karşımıza çıkan Ateş’i daha da yakından tanıdık.
Ateş, ikinci bölümde de“ tecavüz skandalı” haberiyle sarsılan basketbol takımının efsanevi kaptanı olarak, masumiyetini topluma ispatlamak, hem de Deniz'in aşkını geri kazanmak için mücadele etmeye devam etti.

Ateş ve Zeynep'in, Deniz'den sakladıkları sırlar belli oldu. Çiftliğe icra gelmesiyle birlikte Ateş Deniz'in eve döneceğinden emin olarak "tıpış tıpış geleceksin buraya Deniz Akça” cümlesiyle karakterinin şifrelerini vermişti.İkinci bölümde de böyle bir karakterin edebileceği o sözleri duyduk ve gördük.

Ateş ve ‘ünü’!

Ateş evlilik birlikteliğinin ortaklığını hiçe sayarak; İsminin ünü sebebiyle Deniz’e sağladığı hayatı koz olarak kullandı. Bu çerçevede Deniz’in evlilikleri süresinde hiçbir şey yapmadığından, evin alınmasından, içerisine yapılanlardan, bahisle hadsiz cümleler kurdu.

Ayakkabını bile benim paramla aldın!

Deniz’in yaşamının bu tür bir konfor üzerine kurulu olduğunu, bu şımarıklıkla yaşayabileceğini, çiftlik yaşamının kendisine uygun olmadığını can acıtıcı sözlerle söyledi. Elindeki tırnaklarla çiftlik işlerini yapamayacağını söyleyerek Deniz’i küçümsemeye devam etti.Ayağımdaki ayakkabıyı bile kendisinin aldığını söyleyince Deniz bir kez daha evi terk etti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Çiftlik geri alınacak mı?

Ali ve Zeynep ipoteğin 1 milyon tl ödeme yapıldığında kaldırılacağını öğrendi. Zeynep , kardeşi Deniz ile hemen durumu konuştu. Deniz ise bütün anlaşmaların iptal olduğunu hiç parası olmadığını söyledi. Çiftliği geri almak üzere geçmişteki çirkin olaylar vesilesiyle tanıştığı insanlara baş vuran Ali ise kendisini köşeye sıkıştırdı.

Ali tekrar eski günlere mi dönüyor!

Abla kardeş babalarının kendine bıraktıkları mektupla birlikte birbirlerine girerken diğer tarafta da çiftliğe gelen icra ekiplerine kafa tutan Ali tekrar nezarete girdi. Ateş’in Ali’yi nezaretten çıkarabilmesi ise Deniz’in içindeki öfkeyi soğutmaya yetmedi. Ali için çiftliğe giden Ateş, ortalık durulunca Deniz ile konuşarak yaşananlardan, hayatının nasıl etkilendiğini, kızının geleceği için yapılacak basın toplantısına karısıyla birlikte katılması gerektiğini söyledi. Deniz ise kabul etmedi.

Kumpas!

Kurduğu kumpas ile eve dönüşüne, yalanları affedişine ikna ettiği Ateş tüm sırları açıkladı. Açıklamak zorunda kalmasaydı hiçbirinden haberi olmayacağı o sırlar Deniz’i sarstı. Sorduğu sorular ile aldığı cevaplar karşısında evliliği bitirmek adına daha da kararlı hala gelen Deniz bavullarını toplattı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

10 kere birlikte oldum, bir kere eve geldi!

Ateş’in ukala cevapları karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Deniz Zeynep’in yaşadıkları eve de geldiğini öğrenince bir daha o eve dönmemek üzere hazırlıklara başladı. Aynı konuşmada ‘her halde 10 kere’ birlikte olmuşumdur sözleri ise Deniz’i iyice çileden çıkardı. Aynı dakikalarda sosyal medya Ateş’in kurduğu bu cümleler karşısında Ateş’ ateş püskürdü.

Mutlu aile tablosu ile basın karşısında!

Bir süre düşündükten sonra Ateş'in teklifini kızı için kabul etmek zorunda kalan Deniz, sabah basın toplantısı için Ateş'in yanına gitti. Basının karşısına el ele çıkan Ateş ve Deniz, basına, ‘tecavüz suçunu kabul etmediklerini ve ilişkilerinde sorun olmadığını’ aktaran cümleler kurdular.
‘Ün sarhoşluğu’ masum aşkın sonunu getirdi!

Deniz, önceden hazırlattığı tüm eşyalarını dışarı çıkartırdı. Ateş ile basın açıklamasından sonra eve döndüklerinde kapıda gördüğü manzara karşısında bu kez Ateş şoka girdi. Ateş gördükleri karşısında çok sinirlendi. Deniz ile barıştığını sanan Ateş, Deniz'e giderse yaşayacağı pişmanlıkları can acıtan, yüksek ego ve ün sarhoşluğu ile cümlelerle kendince söylemeye çalıştı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Deniz ise verdiği karar da ne kadar haklı olduğunu, okulların açılacağı tarihe kadar çiftlikte yaşayacağını, Ateş’in ise o süreye kadar kendisine yeni bir ev bulmasını söyleyerek kızıyla birlikte evi terk ederek çiftliğe gitti.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber