Kübra Doğru Ünlü yazdı! “O Kız” başladığı yerde çözülüyor!

Kübra Doğru Ünlü yazdı! “O Kız” başladığı yerde çözülüyor!

Kübra Doğru Ünlü yazdı! “O Kız” başladığı yerde çözülüyor!

Kanal D’nin farkı hikayelere dikkat çeken dizilerinden biri olan ‘O Kız’ dün gece 23. Bölümüyle ekrana geldi. Şifrelerin çözüldüğü, düğümlerin ardı arkasına açıldığı bir bölümle karşımıza gelen dizi, gelecek hafta final bölümünü yayınlayacak. Geceye damgasını vuran en önemli detay ise biyolojik babanın kim olduğunun ortaya çıkışıydı. Ancak final bölümünün nasıl sonlanacağı ise hala merak konusu. İçerik olarak işlenmemiş bir konuyu ele alan dizinin erken finali ise müdavimlerini üzdü.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

23. BÖLÜMDE O KIZ’DA NELER YAŞANDI?

Sitare’nin kampanya ortağı olarak ortaya çıkardığı Sinan, olmadık bir hamle yaparak herkesi Bursa’da hikâyenin başladığı yere topladı. Çiftlik evine gelen herkes tedirgin oldu. Bursalı bir iş insanı olarak diziye katılan Sinan’ın; Sitare’nin kampanya ortağının olmasının dışında Melek Müjgan’ının ilk nişanlısı olduğu gerçeğin ortaya çıkışı, üzerine Bursa gezisi Melek’i oldukça rahatsız etti.

KAMPANYA YÜZÜ OLAMAYAN OZAN!

Kampanya yüzü olarak istenmeyen Ozan, uzun süredir kendisine ilgisiz davranan Sitare’nin peşini bırakmadı. Gördüklerine anlama veremeyen Ozan, yaşadıklarından dolayı Sitare’den öç almaya karar verdi. Yeni kampanyada işinin olmadığını öğrendikten hemen sonra ekibin gittiği yere kadar takipte bulundu. Yerleşilen çiftlik evi ve otele Ozan’ında geldiğini gören Sitare, duruma el koymak üzere harekete geçti.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

ZEYNEP, ANNESİNİN YAŞADIĞI ÇİFTLİKTE!

Zeynep, annesinin yaşadığı çiftlikte annesiyle birlikte olmanın karmaşık duygularından geçerken, Kadir ise oldukça heyecanlandı. Geçmiş ile bağlantı kurmaya çalışıp, çiftlikte geçirdiği zamanları hatırlamaya çalıştı. Türkan’ın Zeynep’in “öbür babası” hatırlatmasıyla yıkılan Kadir, tatil ile rahatlamak istedi. Kızı bildiği Zeynep’e çiftliği gezdiren Kadir, hikâyenin başladığı o samanlığa girdiğinde hatırladıklarıyla bir sinir krizi geçirdi. Zeynep ve Sitare her zaman olduğu gibi Kadir’i sakinleştirdi.

DNA TESTİ!

Melek, karşısında 21 yılın intikamını almak için bekleyen yeni bir düşmana daha sahip oldu. Sinan'ın DNA testi yaptıracağını bilen Melek Müjgan bu durumu engelleyebilmek için Zeynep’i bir dakika bile yalnız bırakmadı. Durumun farkına varan Sinan, Zeynep’in odasına gizlice girdi. Bavulunu karıştırırken bulduğu saç fırçasından bir saç teli almaya çalıştı.

BEN SENİN BABANIM!

Aynı dakikalarda Doruk ise Sinan’ın kim olduğunu Sitare’den öğrenmeye çalıştı. Aynı anlarda Ozan ise kendi çıkmazlarının içerisinde boğulurken yeni planlarını uygulamak için fırsat bekledi. Kadir’in kendine gelmesi üzerine rahatlayan Zeynep odasından bir şey almak üzere yanından ayrıldı. Melek Müjgan ise Sinan’ın Zeynep’e gerçekleri aktarabileceği korkusundan ötürü kızını Sinan ile yalnız bırakmamak için elinden geleni yapsa da başarılı olmadı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Odasından bir şey almak üzere içeri girdiğinde karşısında Sinan’ı gören Zeynep şaşkınlığını gizleyemedi. Durumun korkutuculuğu üzerine polisi aramaya çalışırken Sinan aramayı engellemek istedi. Başarılı olamayacağını anladığı anda ise gerçeği tüm gerçekliği ile söyledi. DNA testi yaptırmak zorundayım çünkü ben senin babanım” … Duyduğu bu cümle ile neye uğradığını anlayamayan Zeynep şoka girdi.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber