hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kübra Doğru Ünlü, yazdı! O Kız’ın yeni bölümünde yaşananlar!

  Kübra Doğru Ünlü, yazdı O Kız’ın yeni bölümünde yaşananlar
  expand

  Yapımını Content House’un üstlendiği dizi “O Kız”, yeni bölümüyle dün gece ekrana geldi. 25 Ocak Çarşamba gecesinin merakla beklenen 19.bölümünde sırlar birer birer çözüldü. Zeynep, Müjgan Melek ve Kadir merkezli bölüm senaryosunda her hikâye hem birbiri içinde hem dışında bir ağ ile örülmüş, çatışma zengini olarak karşımıza çıktı. Başrollerini Erkan Petekkaya, Dilin Döğer, Cengiz Orhonlu ve Sezin Akbaşoğulları'nın üstlendiği dizinin 19. bölümünde Melek bölümün baş kahramanıydı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ev halkı, Kadir'in yeniden Melek ile görüşmeye başladığını öğrendi. Durum üzerine elleri kolları asla bağlı kalmayacak olan hane halkı da kendince bir strateji geliştirdi.

  Ancak karşılarındakinin Melek olduğunu unuttuklarını kısa süre sonra anladılar. Fakat Sitare'nin evine giden Melek, karşısında İsmail ve Türkan'ı görünce şaşkınlığını gizleyemedi.

  Melek'in adını her duyduğunda çılgına dönen Türkan, karşısında pişkin pişkin Kadiri soran Melek Müjgana bir kez daha saldırdı. (Vallahi bende aynısını yapardım : ) )

  Melek bu durur mu? Aynı anda yeni bir hamle ve Sitare’nin aile üyesi olmadığı vurgusuyla dışarı çıkmasını istedi. (Bu bölüm başından sonuna kadar fazla komikti) Sitare boş durur mu hayır, “ha hayt diyerek, meğer önceden sistemini kurduğunu, dışarı gönderileceğini düşünerek içeriye dandik bir dinleme sistemi kurduğunu gösterdi ve söyledi… Bazen ne oluyorsa oluyor böylesi komik durumlar oluyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Neyse efendim, konuya dönecek olursak bu Melek Müjgan, “ben Zeynep'in hayatındayım ve gitmeye hiç niyetim yok!”, dedi. Konuşmadan memnun kalmayan İsmail, Melek'i Kadir'den uzak durması konusunda son kez uyardı.

  Melek'in geçmişinde rahatsız olduğu şeyin eski nişanlısı olduğunu öğrenen Sitare, yeni avı için harekete geçti. Bu iki plaza çalışanı kadının bazen yerinde, bazen fazla whatpadd dilinde, bilmedikleri satranç jargonuyla strateji cümleleri kurmaları sadece bana mı komik geliyor.

  Kadir'in, "Ben seni dinlemeyeceğim, Melek'i görmeye devam edeceğim. Beni affet baba" dediği sahneler ve belki de benim için dizinin dizi olmaktan ziyade hayattan en önemli örneklerini Kadir’in sergilediği sahneler. Oyunculuk ve diyaloglar adına yine çok başarılıydı. Merak ettiğim ise gerçekten hayatımızın içinde olan biri olsaydı ve Kadir gibi bir yakınımız olsaydı, sırtını ailesine, bu cümleleri kurup dönebilir miydi?

  Bölüm finali elbette yine bir sonraki haftayı merak ettirdi. Doruk ile konuşmak için ajansa giden Kadir, ortağının Melek’i öpüyor olmasını gördü. Bu ortaklık vurgusunun Melek üzerinden subliminal verilmesi açıkçası çok çirkin. Birkaç bölümdür devam eden bu süreç ne zaman sonlanacak merakla beklemekteyim.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow