hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kübra Doğru Ünlü yazdı! Türkan ve Somer arasındaki hesaplaşma ekranlara damga vurdu!

  Kübra Doğru Ünlü yazdı Türkan ve Somer arasındaki hesaplaşma ekranlara damga vurdu
  expand

  İclal Aydın'ın aynı isimli romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş dizisi, 7 Mart gecesi yayınlanan 40.bölümüyle ekrana geldi. Seyircinin uzun zamandır yeniden bir araya gelmelerini beklediği Türkan Somer ilişkisi yine içinden çıkılamaz bir hal aldı. Mine hain planlarına devam etti. Derya, Rüçhan etkisiyle eve geri döndü. Özer, Dönüş vesilesiyle elde ettiği görüntüler sayesinde kendi başına gelenleri kimin yapmış olduğunu öğrendi. Somer, hamilelik haberiyle sarsıldı. Dizinin bu bölümünün can alıcı dakikaları ise dizinin son kısmında yaşandı. Türkan ilk defa Somer’e karşı öfkesini kustu. Yılların acısını Somer’in vaktiyle kendisine ettiği sözlerle çıkartı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  RÜÇHAN’I KÖŞEYE SIKIŞTIRAN KASET ÖZER’İN ELİNDE!

  Diğer taraftan Rüçhan, Özer'in Sevilay'la görüştüğünü öğrenince hırs yapmış ve Sevilay'ın eski kocası ile iş birliğine giderek Özer'i büyük bir tehlikeye atmıştı. Rüçhan'ın bu planını ortaya çıkaran görüntüler Dönüş'ün kamerasına kaydedilmişti. Özer'in eline geçen kaset Rüçhan'ı bitirecek olan bilgiyi ortaya çıkardı.

  TÜRKAN’IN YENİ HAYATI!

  Türkan, artık evliliği için mücadele edecek bir şeyi kalmadığına karar verdi ve bir işe başladı. Türkan yeni hayatını düzene koymaya çalışırken Somer de Türkan'la yeniden bir araya gelebilmenin yollarını aradı. Türkan'ın doktor kontrolüne gideceğini öğrenen Somer, Türkan’ı yalnız bırakmadı. Bebeğinin kalp atışlarını duyan Somer o an Türkan ile yeniden bir araya gelmeye karar verse de bunu belli etmedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MİNE YENİ PLANLAR PEŞİNDE!

  Somer'in Türkan'a yaşattığı acılar bu bölümde de devam etti. Mine’nin vesile olduğu acıların birine daha tanıklık eden Türkan, Somer ile bir araya asla gelmemek üzere kesin karara vardı.

  Somer Türkan ile ilişkisini yeniden kurabilme adına peşini bırakmadan gece gündüz onu kontrol etmeye devam etti.

  SOMER TÜRKAN’IN EVİNE GİRDİ!

  Bir gece evinin önünde aracında Türkan’ın penceresinden gelen ışık huzmesinin kendisini rahatsız etmesi üzerine harekete geçti. Evde hırsız olduğunu düşünen Somer Türkan’ın evine gizlice girdi. Gelen seslerden ötürü eve hırsız girdiğini düşünen Türkan eline aldığı soba küreği ile Somer’i yaraladı. Bunun üzerine Türkan’ın evinde bir süre geçiren Somer geçmişle yüzleşircesine Türkan ile sohbet etmeye başladı.

  TÜRKAN; SOMER’İ KENDİ SÖZLERİYLE VURDU!

  Türkan’ın yaşadıklarından ötürü aynı zamanda Somer’e olan aşkından ötürü durumu fazla uzatmayacağını düşündü. Ancak Somer’in bu beklentisi boşa çıktı. Türkan yılların öcünü çıkartırcasına Somer ile bir daha bir araya gelmeyeceğini net bir ifadeyle söyledi. Evlendikleri gece ettiği sözlerle Türkan’ın hayallerini yıkan Somer’den yine Somer’in cümleleriyle adeta yılların acısını çıkartan Türkan’ın dizinin son bölümüne damga vurdu.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow