hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kübra Doğru Ünlü yazdı! Üç Kız Kardeş; yayın gecesine yine imzasını attı!

  Kübra Doğru Ünlü yazdı Üç Kız Kardeş; yayın gecesine yine imzasını attı
  expand

  İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanan 'Üç Kız Kardeş' yeni bölümü ile ekranlara geldi. Kanal D'nin iddialı dizileri arasında yerini alan; Özgü Kaya, Berker Güven, Veda Yurtsever, İclal Aydın, Reha Özcan, Almila Ada ve Melisa Berberoğlu'nu kadrosunda buluşturan dizinin 42. Bölümüyle yayın gecesine bir kez daha imzasını attı. Bölümün öne çıkan karakterleri Veda Yurtsever’in canlandırdığı Rüçhan ile Özgü Kaya’nın canlandırdığı Türkan oldu. Dizinin finali ise üç sezondur Rüçhan karakterine sinir olanların; sevinmesini sağladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  RÜÇHAN CEHENNEMİ YAŞIYOR!
  Eve gelen polisler, Rüçhan; Özer'in darp davasında azmettirici olduğu gerekçesi ile gözaltına aldı. Özer'in şikâyeti üzerinde gözaltına alınan Rüçhan'ın o andan itibaren hayatı karardı. Nezarette geçirdiği ilk gecede yaşadıkları, kalan diğer suçlu kadınlarla yaşadıkları Rüçhan’ı hiç bilmediği karanlıklara sürükledi. Geçen zor gecenin ardından kendisini çıkarmak üzere gelen Özer’i karşısında görünce oldukça duygulandı. Özer’in getirdiği şart ile dışarı çıkmayı kabul etti. Şirketin tüm hisselerini Özer’e devretmeye söz verdi.

  TÜRKAN VE SOMER ARASINDA BUZLAR ERİYOR!
  Türkan'ın çalıştığı restoranı satın alan Somer, Türkan'ı ikna etmek için her fırsatı değerlendiriyor. Sıkıntılı bir hamilelik süreci yaşayan Türkan için ise Somer her gecen gün daha fazla endişelenmeye başladı. Diğer taraftan Türkan, Somer’in iş yerini satın almasından oldukça rahatsız oldu. Rüçhan’ın karakolda olduğunu öğrenen Türkan bir taraftan sebebini öğrenmek için çabalarken diğer taraftan Somer ve aşkları için de bir şans daha vermeye karar verdi.

  RÜÇHAN, NESRİN’İ SUÇLADI!
  Başına gelenlerin sebebi olduğunu düşünen Rüçhan, Nesrin’i arayarak azarladı. Nesrin'in kaseti Rüçhan'a ulaştırmak isterken Özer'in eline geçmesine vesile olmasından ötürü kızgınlığını hakaret ederek söyleyen Rüçhan’a; Nesrin’de büyük tepki gösterdi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MUSTAFA VE DERYA AYRILDI!
  Mustafa ile olanlardan sonra buluşan Derya ihtimal vermediği sözleri duydu. Mustafa ise annesinin başına gelenlere sebep olmanın getirdiği üzüntüyle acısını Derya’dan çıkardı.

  DAVETSİZ MİSAFİR MİNE!
  Her fırsatı kendi lehine çeviren Mine restoran açılışından da nemalanmaya çalıştı. Açılışta Mine’yi karşısında gören Somer, Mine’nin yüzüne gerçekleri haykırdı. Kendisini bir daha görmek istemediğini, bir daha karşı karşıya asla gelmeyeceklerini söyledi.

  RÜÇHAN, TÜRKAN’IN KAPISINDA!
  42. Bölümüyle Üç Kız Kardeş yayın gecesine bir kez daha imzasını attı. Rüçhan’dan boşanmak istediğini söyleyen Özer bununla kalmadı ve Rüçhan’ı nezaretten çıkıp eve döndüğü gece evden kovdu. Kendi cehennemini kendi elleriyle kuran Rüçhan ise ne yapacağını şaşırdı. Gidecek hiçbir yeri olmayan Rüçhan soluğu Türkan’ın beğenmediği evinin önünde aldı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow