hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kübra Doğru Ünlü yazdı! Veda Mektubu’nun yeni bölümünde yaralar gün yüzüne çıktı!

  Kübra Doğru Ünlü yazdı Veda Mektubu’nun yeni bölümünde yaralar gün yüzüne çıktı
  expand

  Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar’ın yer aldığı, 'Veda Mektubu' 6. bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin merakla beklenen bölümünde, heyecan son dakikaya kadar yüksekti. Dizinin hemen ardından giren gelecek haftanın tanıtım videosu ise en az yayınlanan bölüm kadar öne çıktı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Bölümün mottosu “Herkes Yaralı”!

  Sezen Aksu’nun sevilen şarkısı “Herkes Yaralı” ile altıncı bölümde herkesin yarası gün yüzüne çıktı. Kayınpederinin annesine yazdığı Veda Mektubu’ndan haberdar olduğunu söyleyen Aslı, aralarındaki savaşın bitmesi için Ziya Bey’in annesi ile konuşmasını rica etti.

  Hatice’nin Muskası, Aslı’nın Yatağından Çıktı!

  Mehmet ile kayınvalide evinde katı kurallar ile boğulma noktasına gelen Aslı, yatağında muska buldu. Kocasının eski nişanlısı ile aynı evde yaşamaktan mutsuz olan Aslı, muskayı Hatice’nin yaptırdığını anladı. Hatice ile hemen konuşmaya giden Aslı ‘böyle cahilce şeylerden medet uman biri bu evde ancak gölge olur’ dedi… Yaşananlara tanık olan Seher, kardeşinin kızı olan Hatice ile oğlunu evlendirmek dileğini alt üst eden Aslı’yı çok daha katı kurallarla sıkıştırılmaya başladı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Aslı Evliliği Sebebiyle Okuldan Atıldı!

  Tüm bu yaşananlara lisede eğitimi sırasında reşit olsa dahi evlilik gerçekleştirmesinden ötürü okuldan atılması yaşananlara tuz biber oldu. Mehmet yaşattığı bu krizden ötürü Aslı’dan özür diledi. Yasa gereği böyle olduğundan bahisle iki genç çift kendilerinde duruma çözüm aradı. Ancak tek çözümün gerekirse boşanarak tekrar okula dönebileceğine kanaat getirdiler. Aslı, her ne olursa olsun Mehmet’in desteğini kendisinden çekmemesini istedi. Mehmet’te her zaman Aslı’nın yanında olacağını söyledi.

  Okuldan Alınan Görümce Mina!

  Diğer taraftan evin küçük kız Mina, yani Aslı’nın görümcesi ailesinin uygun bulmadığı arkadaşlıkları ve okulda yaptıkları üzerine okul yönetimi tarafından okuldan uzaklaştırıldı. Bunu fırsat bilen Seher kızının ‘doğru yolda kalabilmesi için’ okuldan alınmamasına karar vermişti.

  Kayınpeder Gelinini destekledi!

  Aslı altıncı bölümde hem kendi eğitimi hem de görümcesinin eğitimine devam etmesi için gayret sarf etti. Kayınvalidesine uygun ve akılcı bir dille karşı gelerek görümcesini savundu. Kayınvalide Seher tam olarak Ziya Bey’den evin büyüğü kisvesiyle destek sözleri alacakken, Ziya Bey’in gelinine destek vermesi Seher’i iyice kızdırdı. İftar sofrasında gerçekleşen bu diyaloglar üzerine Seher yemeğini yemeden sofradan kalktı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  İki Yalan Mektupla Kül Olan Aşk!

  Aslı’nın Ziya Bey’e söyledikleri; Alanur’un yani Aslı’nın annesinin Ziya Bey’i davet sırasında öpmesi ve geçiş anılar, kayınpederinin kafasını iyice karıştırmaya başladı. Bunun üzerine Ziya gelinin annesi ile uzun ve derin bir konuşma yapmak üzere Alanur’un yanına gitti.

  Var olan ve yıllar sonra ortaya çıkan iki Veda Mektubu’nun kendilerince yazılmış olmadığı ortaya çıkınca iki eski aşık yalan mektuplarla büyük aşlarının küle dönüşü ile bir kez daha sarsıldılar…

  Beste kocasından şiddet görüyormuş!

  Aslı’nın ablası Beste ise eşinden gördüğü şiddeti bu kez saklayamadı. Aslı’nın ablasının vücudundaki zaman zaman fark ettiği morluklardan birine daha şahit olmasıyla düğüm çözüldü.

  Ablasını ziyareti sırasında boynunda gördüğü morlukların sebebini söyletme çabası sessizlikle sonuçlanınca sinirine hâkim olamayacağını bunun cezasız kalmayacağını söylemesi Beste’yi telaşlandırdı.

  Olanları kocasına anlatan Aslı, eniştesinin cezasını kocasının vereceğini kestiremedi. Mehmet; Beste’nin kocasının iş yerini basıp boğazına sarıldı. Aynı morlukları kocasının boğazında gören Beste, bu durumu Aslı’ya haber verdi. Her ilişkinin farklı temelleri olduğunu anlatarak ilişkisine karışılmamasını istedi.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Hatice İntihar etti!

  Hatice, yaşadıklarını ve Aslı’nın ‘gölge’ olarak yaşarsan yaşarsın cümlelerini içine sindiremeyince ardında bir mektup bırakarak intihar etti.

  Eski Nişanlı Dayı Kızı Yoğun bakımda!

  Sahurdan hemen sonra annesinin durumu fark etmesiyle birlikte hastaneye Hatice’nin babası yani Mehmet’in dayısı ile birlikte Mehmet Hatice’yi hemen hastaneye yetiştirdi. Yoğun bakımda olan Hatice’nin yanına, hastaneye, annesi Alanur ile giden Aslı’nın ise hem kalbi hem aklı karıştı.

  Durumdan kendisinin sorumlu olduğunu haykıran Hatice’nin annesine Seher’in densizlikleri de eşlik etti. Seher durumdan yararlanarak, oğlunun arada kalmasını sağlayacak sözleriyle bölüme yine kötü kayınvalide olarak damgasını vurdu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Veda Mektubu 7. Bölümün Tanıtım Videosu şok etkisi yarattı!

  Dizinin bölüm sonunda yayına giren 7. Bölümün fragmanı ise dizinin takipçilerini şoka soktu. Altıncı bölümün heyecanını ikiye katlayan fragman sosyal medyada izleyiciler tarafında oldukça konuşuldu. Hikâyenin bambaşka bir aşamaya savruluşunun işaretlerini veren 7. Bölüm dizinin müdavimleri tarafımdan oldukça beğeni ile karşılandı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow