Kübra Doğru Ünlü yazdı! Yargı, 50’nci bölümüyle izleyenlerle buluştu!

Kübra Doğru Ünlü yazdı! Yargı, 50’nci bölümüyle izleyenlerle buluştu!

Kübra Doğru Ünlü yazdı! Yargı, 50’nci bölümüyle izleyenlerle buluştu!

Dizinin yeni bölümünde, boşanma konusunda kararlı olan Ceylin, yeni bir davada Ilgaz ile karşı karşıya geldi. Reytinglerde tüm kategorilerde zirvede yer alan dizi ekibi hafta içi bir araya gelerek 50. Bölüm kutlaması yaptı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

ANLAMAK, ANLAŞILMAK İÇİN, KONUŞ!

Bazen öyle bakıyorum hayata. Bazen insanlarını anlayamadan şaşırıyorum hayata. Bazen onca tecrübeme karşın kırılıyorum. Canım sıkılıyor. Hevesim kaçıyor. Bir sorun varsa mesela ortada, konuşmaktan, kavgasını vermekten, acısını çekmekten, sevincini yaşamaktan veya sonucundan çekinmem ben. Bütün bunların sonucunda karşımdaki mesafe koyuyorsa içim acır. Anlarım demek ki o zaman hiç yakın olmamışmışız derim. Bazen çok nadir bazen yaptığım da karşımdakinin anlamasını beklemek. Bunu bazen Ulaş’a (eşim) yapıyorum.

Derdini söylemeden, derdinin ne olduğunu anlamasına izin vermeden öyle duvar gibi durmak. Öyle uzun süreli falan değil, üç bilemedin beş dakika Duruma tahammülüm sabrımı zorluyor, küt bitip, geçiyor, gidiyor o hal. İstiyorum o üç beş dakikalık duvar gibi surat yeniden zıpır bir hal alsın, gülsün, konuşun, tartışsın, konuşsun, kaldığı yerden aynı şekilde tüm coşkunluğunu yaşasın, yansıtsın. Bir de bana dişli derler. Dişliyim, dişliyim de o dişlerden birine bir zarar geldi mi öyle olmuyor işte birader! Neyse, giriş pek uzun ve içerden oldu. Jüpiter mi, Satürn mü, Merkür mü, ay hangisiydi, neydi acaba, hangisini döveyim? 

Bize ne bunlardan ne alaka diyeceksiniz … Yok demeyin demeyin, bakın bakın ne anlatacağım.

AYRILIK ZAMANI!

Dün gece Yargı’nın 50. Bölümü ekranımıza geldi. Uzun haftalar sonrasında yeni yılın ilk bölüydü. Özenle hazırlanılmış 50. Bölüm senaryosu bilumum öykülerle bezeliydi. Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan ve Şükran Ovalı'yı kadrosunda buluşturan Yargı heyecan dolu bir bölümle karşımızdaydı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

YARGI’DA 50. BÖLÜMDE NELER OLDU!

Pazar akşamlarına damga vuran dizinin yeni bölümünde; boşanmaya karar veren Ilgaz ve Ceylin, karar sonucu izleyenin merak konusuydu. Diğer taraftan Yekta’nın asistanın çeperinde de DNA test sonuçları yer alıyordu. Aylin’in şuursuzlukları, Dede Merdan’ın yaşadıkları, Ferda’nın ölümü, gibi konularında etrafında dönüldü. Âmâ seyircinin nerdeyse dört haftadır merakla beklediği ise Ilgaz ve Ceylin boşanacak mı konusuydu.

İşte tamda yukarıda gündelik hayatlarımızdan bahisle ettiğim konu ve konuların uzaya uzaya geldiği nokta dizide boşanmayla sonuçlandı. Tamda yukarıda aktardığım şu kişilerin birbirini anlamaya bırakması meselesi gibi konuşmayı ertelemesi, biriktirmesi, yerinde zamanında önlemler almadan ilişkileri beslememeleri sebebiyle bir duvara çarpma durumu. Yargı’da da böyle oldu duvara çarpan çift bir de duruşma günü trafikte çarpışınca davaya geç kaldı. Dava iki hafta uzadı. Daha uzar mı? Boşanma gerçekleşir mi gerçekleşmez mi? ilerleyen bölümlerde göreceğiz. Bence bu boşanma olmaz, sizce?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

YARGI’NIN HANGİ OYUNCUSU BİR HOLLYWOOD FİLMİNDE OYNADI?

Bu arada yeni yılın ilk haftasıyla birlikte dizinin iki baş rol oyuncusu Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’ da farklı mecralarda iki güzel haberle karşımıza çıktılar.

Bu arada ALL magazin Pınar Deniz’i dizide canlandırdığı Ceylin Erguvan’ı “Yılın En İyi Dizi Karakteri” seçti.

Diğer taraftan dizide Ceylin’in eşi ve savcı Ilgaz olarak karşımıza gelen Kaan Urgancıoğlu, Hollywood’a açıldı. Oyuncu Janson Statham’ın yer aldığı “Servet Operasyonu” filminde mafya liderini canlandırdı. Kıvanç Terzioğlu’ndan alınan habere göre, İngilizce konuşarak oynadığı dizinin dublajını da kendi seslendirmesiyle yapan Urgancıoğlu “ilk defa böyle bir deneyim yaşadığını, insanın kendisini seslendirmesinin çok zor olduğunu” aktardı.