hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kübra Doğru Ünlü, yazdı! “Yıldız De Bana” yakında Kanal D'de başlıyor!

  Kübra Doğru Ünlü, yazdı “Yıldız De Bana” yakında Kanal Dde başlıyor
  expand

  KANAL D ekranında yepyeni bir program daha çok yakında izleyici ile buluşacak. İlklere attığı imzasına bir yenisini daha ekleyen Kanal D programlarından, “Yıldız De Bana” yepyeni bir format ile çok yakında başlıyor. Pastel Yapım imzalı, “Yıldız De Bana” oyunculuk alanında faaliyet göstermek isteyecekler için önem teşkil eden içeriğiyle yakında yayında. Seçmelerin ardından başlayacak olan yarışma programına katılım ise Kanal D’nin resmî sitesi üzerinden gerçekleştirilecek.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  “YILDIZ DE BANA” YARIŞMA PROGRAMI BAŞVURU FORMU YAYINLANDI!

  Kanal D'nin, oyunculuk sektörüne yeni yüzler ve yetenekler kazandırmaya hazırlanan, Türkiye’nin yeni yıldızını seçecek olan yarışma programı “Yıldız De Bana” çok yakında ekrana gelecek.

  Yayınlanan ilk tanıtımı ile büyük beğeni kazanan; Hülya Avşar, Kerem Alışık ve Büşra Pekin'in jüri koltuğuna oturduğu “Yıldız De Bana” nın yaratıcı yönetmenliğini Hamdi Alkan üstleniyor.

  Ekran başındaki seyirciye eğlenceli vakit geçirtecek programın seçmeleri 6 şehirde yapılacak. Yarışmada 9 kadın, 9 erkek yarışmacı olmak üzere toplam 18 yarışmacı yer alacak. Her hafta oynayacakları skeçler ile ekrana gelecek olan yarışmacılara, jüri üyeleri tarafından da farklı görevler verilecek.

  Yarışmaya başvuru formu Kanal D’nin internet sitesinde yayında. Yarışmaya katılmak isteyenler aşağıdaki linkten başvurularını gerçekleştirebilirler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  YILDIZ DE BANA BAŞVURU FORMU İÇİN;

  https://www.kanald.com.tr/yildiz-de-bana/yildiz-de-bana-basvuru-formu

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow