hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kuruçeşme Açıkhava'da ‘Ölü’n Bizi Ayırana Dek’ ile tiyatro rüzgarı

  Kuruçeşme Açıkhavada ‘Ölü’n Bizi Ayırana Dek’ ile tiyatro rüzgarı
  expand

  Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, seyircilerini ‘Boğaz’da Tiyatro Keyfi’ ile karşıladı. Konserden sinemaya birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapan Kuruçeşme Açıkhava'da ilk kez bir tiyatro oyunu sahnelendi. Dört yıldır kapalı gişe oynanan ‘Ölü’n Bizi Ayırana Dek’ oyununun sergilendiği sanat dolu gecede renkli anlar yaşandı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu, oyun öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde ilk kez bir tiyatro oyununa ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşayan ikili, “Böyle güzel bir alanda oyun oynayacağımız için kendimizi çok şanslı hissediyoruz. İlk kez köprünün karşısına geçip oyun sahneleyeceğiz. Bir yanda köprü diğer yanda deniz yani tam İstanbul" sözleriyle duygularını dile getirdi.

  Bu özel gecede 600’üncü oyunlarını tiyatroseverlerle buluşturacak olan Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu, “Çok güzel ve dinamizmi yüksek bir oyun. Böyle olmasa oyun bu kadar süre devam etmezdi. Türkiye’nin her yerinde rağbet görüyor. İzleyen seyircimiz tekrar tekrar geliyor. Herkese çok teşekkür ederiz” ifadelkerini kullandılar.

   

  Oyuncu kadrosunda Hakan Yılmaz, Ebru Cündübeyoğlu ve Volkan Aktan’ın yer aldığı kara komedi, Kuruçeşme sahnesinde perde açtı. Yönetmenliğini Hakan Yılmaz'ın üstlendiği ‘Ölü'n Bizi Ayırana Dek'in konsepti PuCCa'ya, senaryosu ise Murat Dişli, Alper Atalan, Zeki Enes Akkan ve Ebru Cündübeyoğlu'na ait. Evlilik hayatı canlarına tak etmiş ve boşanmaya karar veren çiftin, katıldıkları partinin ardından sabah bir cesetle uyanmalarını ve bunun üzerine evliliklerini sorgulamalarını anlatan oyun izleyicilerden tam not aldı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği oyunu, ünlü oyuncu Dolunay Soysert de en önden izledi. Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu, başarılı oyunculukları ve sahnedeki müthiş uyumlarıyla tiyatroseverleri kırıp geçirdi. Kahkaha fırtınasının hakim olduğu gecede Boğaz’ın kıyısında tiyatro izlemenin keyfini çıkartan izleyiciler, Kuruçeşme Açıkhava’da unutulmaz bir deneyim yaşadı.

  Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesi, ‘Boğaz’da Tiyatro Keyfi’ ile sanat tutkunlarını ağırlamaya devam ederek birbirinden güzel oyunlara ev sahipliği yapmaya devam edecek.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow