Kuruluş Osman 69. bölüm izle tek parça! Kuruluş Osman son bölüm full izle!

A A

03.11.2021 - 23:30

ATV'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman bu hafta 69. bölümüyle ekrana geldi. Kuruluş Osman dizisinin 69. bölüm full izle bilgileri merak ediliyor. Her çarşamba ekrana gelen dizide bu hafta Cerkutay'ın aşkı dikkat çekti. İşte Kuruluş Osman 69. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

Kuruluş Osman 69. bölüm izle tek parça! Kuruluş Osman son bölüm full izle!

Kuruluş Osman dizisinin 69. bölümü izleyiciyle buluştu. Burak Özçivit, Yıldız Çağrı Atiksoy gibi isimlerin başrolünde yer aldığı dizinin son bölümünde yaşananlar merak ediliyor. İşte Kuruluş Osman son bölüm izle bilgileri...

Kuruluş Osman 69. bölüm izle

Osman Bey'den tekfurlara sürpriz!

Osman Bey'e karşı tek şanslarının güçlerini birleştirmek olduğunu gören tekfurlar Nikola, Kosses ve Rogatus artık aynı masada dost olarak oturmaktadır. Osman Bey'i toplantılarına davet eden tekfurları büyük bir sürpriz beklemektedir.

Malhun Hatun cenk meydanına çıkıyor!

İstihbarat toplamak üzere Harmankaya Kalesi'ne gidip Mari Kosses'le buluşan Malhun Hatun, Şam'dan bölgeye gelecek büyük bir kervanın haberini alır. Osman Bey bu istihbaratı avantajına çevirip tekfurlara darbe indirmek için zekice bir plan kurar. Malhun Hatun, savaşa dahil olmak istediğini Osman Bey'e söyler. Papaz Gregor'un Hıristiyan halka buluşmasından rahatsız olan tekfurlar, Osman Bey'in bölgedeki etkisini artırmak için yaptığı hamlelerin önüne geçebilmek için yeni kararlar alır.

Turgut Alp, Osman Bey'le güçlerini birleştirecek mi?

Osman Bey, bölgenin kaderini etkileyecek baskın için nasıl bir strateji kuracak? Tekfurlar kervanlarını Osman Bey'den korumak için ne yapacak? Turgut Alp kervan baskınında nasıl bir rol alacak? Papaz Gregor'un Hıristiyan halkla buluşması Osman Bey'in bölgedeki nüfuzunu nasıl etkileyecek? Malhun Hatun'un cenk meydanına dönüşü neleri değiştirecek? Tekfur Rogatus, en güvendiği komutanının ölümüne nasıl yanıt verecek?