hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kuruluş Osman izle! Kuruluş Osman 98. bölüm izle tek parça! Kuruluş Osman son bölüm full izle! Kuruluş Osman sezon finali yaptı!

  Kuruluş Osman izle Kuruluş Osman 98. bölüm izle tek parça Kuruluş Osman son bölüm full izle Kuruluş Osman sezon finali yaptı
  expand

  ATV'de yayınlanan Kuruluş Osman dizisinin 98. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 98. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Kuruluş Osman dizisi 15 Haziran 2022 akşamı yayınlanan bölümüyle sezon finali yaptı. İşte Kuruluş Osman dizisinin 98. bölümünde yaşananlar ve full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kuruluş Osman dizisinin 98. bölümü ATV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Kuruluş Osman dizisinin sezon finalinde; Osman Bey için artık hedef Yenişehir'dir. Osman Bey ve Alpleri Yenişehir'i kuşatırken Bala, Malhun, Ayşe, Aygül Hatunlar ve bacılar da boş durmayacaktır. Kılık değiştirerek kaleye sızan Hatunlar düşmanı içerden çökertebilecek midir? Düşmanla kıyasıya savaşırken okla yaralanan Aygül Hatun'un akıbeti ne olacaktır? sorusu yanıt aradı. İşte Kuruluş Osman sezon finali full izle bilgileri...

  Kuruluş Osman 98. bölüm izle

  Hatunlar esir düşenleri kurtarabilecekler mi?

  Kumral Abdal, Demirci Davud ve Akça Derviş Romanos'un elindedir. Romanos, Osman Bey'in kurduğu oyunu çözebilmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Kumral Abdal, Akça Derviş ve Demirci Davud, Romanos'un işkencelerine dayanabilecek midir? Bala, Malhun ve diğer Hatunlar onları kurtarabilecekler midir?

  Demirci Davud kendisini öne atıyor

  Osman Bey kapısına dayandığı Yenişehir'de çetin bir direnişle karşılaşır. Osman Bey, Yenişehir'in fethi için bilek gücünün yanında zekasını da konuşturacaktır. Osman Bey'in dahiyane planı nedir? Sonunda Kayı Alpları, Yenişehir'in kapılarına dayanır… Neye uğradığını şaşıran Romanos ve askerleri kirli bir oyun oynamaya kalkışır… Savaşın en çetin anlarında, Demirci Davud canı pahasına, Kayı sancağının dalgalanabilmesi için kendisini öne atar. Demirci Davud kurtulabilecek midir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Osman Bey Romanos'un cezasını kesiyor

  Osman Bey ve Alpları, Yenişehir'i ele geçirir. Romanos'la vuruşan Osman Bey, onun kellesini alarak cezasını keser. Bu yeni bir zaferdir ancak Yenişehir ahalisi Osman Bey için yeni bir sorun mu olacaktır?

  Sultan'ın Yenişehir fethine tepkisi

  Osman Bey'in Yenişehir'i fethetmesi Bitinya'da hakim güç olduğu anlamına gelecektir. Osman Bey'in peş peşe yaptığı fetihler Konya'da nasıl yankılanacaktır? Sultan Alaeddin, Yenişehir'in fethine nasıl tepki verecektir?

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow