magazin haberleri

Kuruluş Osman nerede çekiliyor, dizinin karakterleri kimler?

Kuruluş Osman nerede çekiliyor, dizinin karakterleri kimler?

Kuruluş Osman dizisi 20 Kasım 2019 Çarşamba günü ilk bölümünü diziseverlerle buluşturacak. Sen Anlat Karadeniz’in final yapmasıyla birlikte onun yayın gününde ekranda olacak dizi Diriliş Ertuğrul’un devamı olacak. Peki, Kuruluş Osman nerede çekiliyor, dizinin oyuncu kadrosunda bulunan isimler hangi karakterleri canlandırıyor?

Kuruluş Osman dizisi karakterleri ile ilgili detaylar geçtiğimiz haftalarda netleşmişti. Projenin çekimleri için oyuncuların eğitim aldığı bilgisi paylaşırken yayın gününün de Çarşamba olduğu duyurulmuştu. Peki, yeni projenin çekimleri nerede yapılıyor?


KURULUŞ OSMAN DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?


Dönemin obaları, otağları, şehirleri ve mekanlarını hissettiren Kuruluş Osman’ın çekimleri Beykoz’a bağlı Riva’da gerçekleştiriliyor. Dizide kullanılan atlar için de arazinin bir bölümü ayrılmış. Burada eğitmenler eşliğinde atlar doğal ortamlarına uygun olarak yetiştiriliyor…


KURULUŞ OSMAN OYUNCU KADROSU VE KARAKTERLERİ


Projenin oyuncu kadrosu içerisinde yer alan isimler ve canlandıracakları karakterler ise şöyle; Burak Özçivit (Osman), Nurettin Sönmez (Bamsi), Ragıp Savaş (Dündar), Saruhan Hünel (Alişar), İsmail Hakkı Ürün (Samsa), Ayşegül Günay Demir (Zöhre), Alma Terziç (Sofia), Emre Basalak (Gündüz), Abdül Süsler (Kalonoz), Eren Hacıhasanoğlu (Batur), Özge Törer (Bala Hatun), Buse Arslan Akdeniz (Aygül), Aslıhan Karalar (Burçin), Uğur Arslan (Nizameddin), Açelya Özcan (Ayşe Hatun) ve Yiğit Uçan (Boran).


1. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ...


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS