magazin haberleri

Leke dizisi 7. bölüm fragmanı: Arda hayatını kaybedecek mi?

Leke dizisi 7. bölüm fragmanı: Arda hayatını kaybedecek mi?

Leke yeni bölüm fragmanı Yasemin’in yanlışlıkla yaptığı hamle sonrasında Arda’nın bilincini kaybedeceğini gösterdi. Arda’nın bayılmasıyla birlikte paniğe kapılan Yasemin onu kendisine getirebilmek için büyük çaba sarf edecek. Peki, Leke 7. bölümde Yasemin istemeden katil mi olacak?

Leke fragman videosu Cem’in bu hafta da gerçekleri aramaya devam edeceğini gösterdi. Yasemin’in başının beladan kurtulmadığı bölümde sıra dışı gelişmeler yaşanmaya devam edecek. İşte Leke dizisi 28 Mayıs fragmanı ve yeni bölümde yaşanacak gelişmeler…


LEKE FRAGMAN VİDEOSULEKE DİZİSİ 7. BÖLÜM ÖZETİ


Yasemin yaşadıkları tartışma sırasında yanlışlıkla Arda'yı iter. Yere başını sertçe vuran Arda bilincini kaybeder. Yasemin onu uyandırmaya çalışsa da başarılı olamaz. Büyük bir korkuya kapılan Yasemin o sırada Birkan'ı görür. Birkan için bu bir fırsattır çünkü bu sayede zor durumda olan Yasemin'i kendine bağlayabilecektir. Yasemin bunları yaşarken Cem de gerçeklerin peşine düşmüştür. Serpil ile görüşmeye gider. Gerçekleri öğrenmeye kararlıdır. 


Birkan, katil olduğunu düşünen Yasemin’e, Arda’nın cesedini ortadan kaldırarak yardım etmeye karar verir. Birkan’ın bulduğu çözümler yaşanan kazanın üstüne kapatabilecek mi? Yasemin’in tekne baskınıyla ilgili anlattıklarına şüpheyle yaklaşan Cem, gerçekleri öğrenmek için Serpil’in kapısını çalar. Serpil, Cem’e doğruları anlatacak mı? Şirin, Serpil’in gerçek yüzünü Yasemin’e anlatıyor.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS