magazin haberleri

Leke dizisi ilk bölümü ile bu akşam Kanal D’de başlıyor!

Leke dizisi ilk bölümü ile bu akşam Kanal D’de başlıyor!

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Leke 16 Nisan 2019 Salı günü yayın hayatına başlıyor. Salı akşamları diziseverlerin beğenisine sunulacak olan Leke’de birbirinden önemli isimler yer alacak. Peki, Leke oyuncu kadrosunda kimler bulunuyor ve dizinin ilk bölümünde neler olacak?

Leke dizisi ilk bölüm fragmanı ile 16 Nisan 2019 Salı günü ekranda olacak bölümde yaşanacakları gösterdi. Merakla beklenen projenin ilk sınavını vereceği gecede Yasemin karakterinin zorlu hayat hikayesi izleyiciye tanıtılacak. İşte Leke dizisi 1. Bölüm fragmanı ve dizinin ilk bölümünde meydana gelecek olaylar…


LEKE 1. BÖLÜM FRAGMANILEKE DİZİSİ 1. BÖLÜM ÖZETİ


Yasemin, kardeşi Murat'la birlikte yetiştirme yurdunda büyümüştür. Hukuk fakültesinde okumakta aynı zamanda bir organizasyon şirketinde çalışmaktadır. Halen yetiştirme yurdunda olan işitme engelli kardeşinin ameliyatı için kısa sürede parayı bulması gerekmektedir.


Marine Marine Holding'in Ceo yardımcısı olan Cem genç bir iş adamıdır. Hayatını işe odaklı bir düzen üzerine kurmuştur. Çocukken kardeşi Arda ile birlikte, annesi Belkıs ve babasını ayrı düşüren, hayatlarını alt üst eden bir olaya tanık olmuştur. Cem'in bu karanlık geçmişi onda atlatamadığı travmalar bırakmıştır; aşka ve aile kavramına inanmadığı için kadınlara karşı mesafeli durmuştur. 


Yasemin'in patronu Serpil'in sahibi olduğu organizasyon şirketi, Marine Marine Holding'in lansman gecesini düzenlemektir. Yasemin bu gecede hayatının en zor sınavıyla karşı karşıya gelecektir. Marine Marine Holding'in lansman gecesinde yaşanan olaylar Cem ve Yasemin'i karşı karşıya getirir. 


Yasemin yetiştirme yurdunda birlikte büyüdüğü Şirin'le aynı evi paylaşmaktadır. Bir gün Şirin'den gelen bir telefon tüm hayatını alt üst edecektir. 


Projenin oyuncu kadrosunda yer alan isimlerse şöyle; Burak Sevinç (Cem), Melis Sezen (Yasemin), Selen Uçer (Serpil), Mehmet Bozdağan (Birkan), Nail Kırmızıgül (Ekber), Tolga Güleç (Mehmet), Nurinisa Yıldırım (Ferhan), Ferdi Sancar (Meto), Tuğçe Açıkgöz (Şirin), Lale Başar (Belkıs), Selahhattin Paşalı (Arda), Kerim Tuna Kaba (Murat), Yağmur Özbasmacı (Pelin), Ziya Çiçek(Subutay), Serap Öner (Nevin), Aslı Turanlı (Aysun), Mert Asutay (Oktay), Mehmet Avcı (Cevat), Ali Savaşçı (Hakan)

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS