Mahsun Kırmızıgül'den dava açıklaması

Mahsun Kırmızıgül'den dava açıklaması

Mahsun Kırmızıgül'den dava açıklaması

Hilmi Topaloğlu’nun büyük oğlu Volkan Topal, Mahsun Kırmızıgül'e babasının itibarına zarar verdiği iddiasıyla dava açtı. Kırmızıgül'den cevap gecikmedi!

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Mahsun Kırmızıgül’ün müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu’nun Prestij Müzik’i kurma sürecini anlattığı “Prestij Meselesi” filmi 3 Şubat’ta gösterime girecek. Hilmi Topaloğlu'nun büyük oğlu Volkan Topal, Kırmızıgül'e babasının itibarına zarar verdiği iddiasıyla dava açtı.

Dava karşısında şoke olan Mahsun Kırmızıgül, Hilmi Topaloğlu'nun ailesinden izin alındığını söyledi. Prestij Meselesi'ne büyük emek verdiğini belirten Kırmızıgül şu açıklamayı yaptı: "Yönetmen Mahsun Kırmızıgül’ün uzun yıllardır çekmeyi arzu ettiği, bir otobiyografi, bir umut hikayesi olarak “Prestij Meselesi” tüm sinema severlerin son yıllarda büyük heyecan ve merakla beklediği bir filmdir. Hal böyleyken, merhum Hilmi Topaloğlu’nun büyük oğlu Volkan Topal tarafından, “Prestij Meselesi” filminin, merhum Hilmi Topaloğlu’nun kişilik haklarına saldırı teşkil eden sahneleri olduğu iddiası ile gösteriminin durdurulması, engellenmesi için İstanbul Fikri Haklar Hukuk Mahkemesi'nden tedbir talep edilmiştir.