Son Dakika

MasterChef 25 bin TL ödül yarışmasını kim kazandı? 17 Kasım MasterChef ödül oyununu kazanan kim oldu?

A A

18.11.2020 - 11:54 Son Güncelleme:

MasterChef Türkiye’de dün akşam ekrana gelen bölümde yarışmacılar 25 bin TL'lik ödül için karşı karşıya geldi. Peki, MasterChef 25 bin TL ödül yarışmasını kim kazandı?

MasterChef 25 bin TL ödül yarışmasını kim kazandı? 17 Kasım MasterChef ödül oyununu kazanan kim oldu?

MasterChef ödül oyunu salı akşamına damga vurdu. MasterChef'in 17 Kasım tarihli bölümünde yarışmacılar 25 bin TL’lik ödül için yarıştılar. MasterChef'in dün akşamki bölümünde Barbaros, Sefa ve Ebru finale kalan isimler oldu. Üçlü arasından en iyi yemeği çıkaran yarışmacı, ödül oyununu kazanarak 25 bin TL'yi almaya hak kazandı.

MasterChef 25 bin TL ödül yarışmasını kim kazandı?

Şeflerin kendilerinden istedikleri menüyü hazırlamak için mutfağa giren takımlardan üst tura çıkan mavi takım oldu. Yeniden değerlendirme yapan şefler Barbaros'un üçüncü olduğunu duyurdu. Diğer turda ise finale kalan Sefa ikinci olurken Ebru MasterChef'te 25 bin TL'nin sahibi oldu.

Masterchef Ebru Has kimdir?

28 yaşında olan Ebru Has Bolulu. Yarışmaya Balıkesir’den katılıyor. Aşçılık yapan yarışmacının voleybol geçmişi de bulunuyor.

MasterChef'in ana kadrosuna giren son isim olan Ebru Has, 28 yaşında. Aşçılık yapıyor. Aynı zamanda voleybol geçmişi var. Balıkesir'den yarışmaya katıldı. Kanser tedavisi gördü ve bunu atlattı.