hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  MasterChef dün kim elendi? 17 Eylül 2023 MasterChef kim gitti? İşte yarışmaya en son veda eden isim!

  MasterChef dün kim elendi 17 Eylül 2023 MasterChef kim gitti İşte yarışmaya en son veda eden isim
  expand

  TV8'in sevilen yarışma programı MasterChef'te bu akşam eleme heyecanı yaşandı. Jüri üyeleri sona kalan iki yarışmacıdan birinin elendiğini duyuruyor. Geceye Tahin ve Dilara arasındaki gerginlik damga vurdu. Peki ama elenen isim kim oldu?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  TV8'de yayınlanan, Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'nın jürisinde yer aldığı MasterChef Türkiye yarışmasında bu haftanın elenen ismi belli oluyor. Peki ama kim elendi? 

   MasterChef kim gitti?

  MasterChef'te elenen isim birazdan belli olacak. Son dörde kalan isimler arasında Eda, Gamze, Ayaz ve Sefa yer aldı. Yarışmacılar şef tabağı olarak Mehmet Şefin tabağını yapmaya çalıştı. Tavuk ciğerli mousse yapan yarışmacılardan birisi elenecek.

  MasterChef dün kim elendi 17 Eylül 2023 MasterChef kim gitti İşte yarışmaya en son veda eden isim
  Potadan ilk kurtulan isim Ayaz oldu. Ayaz , ''Üçüncü kez buraya geliyorum. Üçtür birinci çıkıyorum buradan. Buraya düşmemek için elimden geleni yapacağım.'' dedi.  Eda gecenin en iyi ikinci tabağını yaptı ve elenmekten kurtuldu. Eda, ''Son ikiye kalmayı bu gece hiç istemedim. İkisine de başarılar diliyorum. Ben gideyim arkada ağlayayım.'' ifadelerini kullandı. Son ikiye kalan isimler Sefa ve Gamze oldu. 

  MasterChef dün kim elendi 17 Eylül 2023 MasterChef kim gitti İşte yarışmaya en son veda eden isimMasterChef'e veda eden yarışmacı Gamze oldu. Sefa gecenin en iyi üçüncü tabağını yaptı. Sefa, ''Bundan sonra işler değişecek. Dönüm noktasıydı. Elimden geleni yaptım. Madem ben bu işi bir şekilde yapabiliyormuşum. Bundan sonra dört dörtlük yapmak için uğraşacağım. Artık tabaklara odaklanıyorum. Savaşmaya hazırım.'' cümlelerini belirtti. 

  Elenen isim Gamze şu sözleri söyledi: Buraya kadar gelebildim. Hiçbir şey kaybetmedim. MasterChef'ten aldığım kanatlarımı taktım ve uçmaya devam edeceğim. Bizi izleyenlere de şunu söylemek isterim. Çok yakında... Şimdi beni daha fazla çalışmak bekliyor. Bunun için de çok mutluyum. Gamze için veda vakti. Buradaki görevim tamamlanmış oldu. Güzel günler geçirdim. Ben de kendi adıma bu meslekte ayaklarımı yere basmaya başladığımı düşünüyorum. Her zamankinden daha fazla başarmaya ihtiyacım var. Adapte olamadan aslında gidiyorum. Benim için erken bir veda. Daha ileriye gitmek isterdim. Ama nasibim buraya kadarmış. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow