hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  MasterChef eleme adayı kim oldu? 16 Aralık dokunulmazlığı kazanan takım hangisi?

  MasterChef eleme adayı kim oldu 16 Aralık dokunulmazlığı kazanan takım hangisi
  expand

  MasterChef Türkiye'de haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. En başarılı menüyü hazırlayan takım dokunulmazlığın sahibi olurken kaybeden takım eleme adayı çıkardı. Peki, MasterChef eleme adayı kim oldu? 16 dokunulmazlığı kazanan takım hangisi? İşte dün gece yaşananlar.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MasterChef Türkiye'de 3. eleme adayı ve dokunulmazlık oyununu kazanan takım cuma akşamı belli oldu. MasterChef Türkiye'nin 16 Aralık akşamı ekranlara gelen 158'inci bölümünde, kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, üçlü dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Şampiyonluk yarışının arttığı bölümde kazanan takım dokunulmazlık sahibi olurken kaybeden takımdan eleme adayı çıktı.

  MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN TAKIM HANGİSİ?

  MasterChef’te dokunulmazlığı mavi takım alırken, kırmızı takım 3-0'lık yenilgiyle haftayı tamamladı. Gecenin sonunda da bir isim MasterChef eleme potasına girdi.

  MASTERCHEF ELEME ADAYI KİM OLDU?

  Şeflerin istediği menüyü rakiplerinden daha iyi çıkaran mavi takım dokunulmazlığı kazanırken, gecenin eleme adayı da kırmızı takımda kalan son isim Ayaz oldu. Böylece eleme adayları Görkem, Tolga ve Ayaz olarak belirlendi. Kırmızı takımın tamamı aday olurken, cumartesi akşamı mavi takımdan bir yarışmacı bireysellik yarışı sonrası potaya girecek.

  YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow