hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  MasterChef eleme adayı kim oldu? MasterChef'te dokunulmazlığı kim aldı? 8 Kasım 2023 MasterChef potaya kim gitti?

  MasterChef eleme adayı kim oldu MasterChefte dokunulmazlığı kim aldı 8 Kasım 2023 MasterChef potaya kim gitti
  expand

  TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye All Star yarışmasında bu akşam yeni eleme adayları belli oldu. Barış'ın elendiği hafta sonrasında potasına girme heyecanı yaşanıyor. Eleme potasına giren 3. ve 4. aday belli oluyor. Peki ama MasterChef'te eleme adayı kim oldu?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliği yaptığı yarışmada bu akşam eleme adayı netleşiyor. Haftanın yeni eleme adayı potaya gönderiliyor.Peki ama eleme adayı kim oldu?

  MasterChef eleme adayı kim oldu?

  MasterChef Türkiye All Star yarışmasında ilk etapta takım oyunu oynandı.  Takım oyununda başarılı olan Mavi takım oldu. Köftenin çeşitlerini başarıyla yapan Mavi takım yarışmacıları rahat bir eleme adayının belirlendiği akşam yaşarken Kırmızı takım dokunulmazlık oyununa çıktı. Kırmızı takımda oynanan bireysel dokunulmazlık oyununun galibi birazdan belli oluyor. 

   

  Dokunulmazlığı kazanan Tahsin eleme adayı olarak Alican'ı söyledi. Alican'ın sorumluluğunun daha fazla olduğunu belirten Tahsin zorlu seçimi yaptı. Takımın kaptanı Alican, ''Sorumluluk ben de yemeğim kaybetti. Benim gitmem gerekiyor.'' dedi.

  Takım oylaması sonucunda bir diğer eleme adayı Cemre oldu. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow