magazin haberleri

MasterChef eleme heyecanı! İşte, MasterChef finalinde ilk puanlar

MasterChef eleme heyecanı! İşte, MasterChef finalinde ilk puanlar

MasterChef final heyecanı hız kesmeden devam ediyor. Final haftasının ilk yarışması geçtiğimiz akşam yapıldı. İlk puanlar sonucu en az puanı alan yarışmacı belli oldu. Peki, MasterChef birincisi kim olacak? MasterChef’ten kim elenecek? Ekin mi, Cemre mi, Alican mı, Güzide mi? İşte, MasterChef eleme heyecanında yapılan ilk oylamanın sonuçları…

MasterChef eleme heyecanı hız kesmeden devam ediyor. Bilindiği üzere eleme haftasına 4 yarışmacı yani, Alican, Cemre, Ekin ve Güzide ile girildi. Final haftasının ilk performansları ise geçtiğimiz hafta sergilendi. Yarışmacılar ilk performanslarını 23 Aralık Pazartesi yani geçtiğimiz gün sergiledi.


Salı, Perşembe Cuma gün ki performansların ardından 4 günde toplamda en az puanı alan yarışmacı MasterChef eleme yarışına veda edecek. Diğer üç yarışmacı ise Cumartesi günü yayınlanacak bölümde büyük finale veda edecek. Son iki yarışmacı ise Pazar günü MasterChef olmak için mücadele edecek.


“MASTERCHEF BİRİNCİSİ KİM?”


Peki, MasterChef birincisi kim oldu? MasterChef’ten kim elendi? Başta da belirttiğimiz gibi MasterChef’e henüz veda eden yarışmacı ve MasterChef birincisi henüz belli olmadı. Ancak geçtiğimiz akşam yapılan yarışma sonrası Pazartesi günün puanları belli oldu.


İşte, MasterChef 23 Aralık Pazartesi sonuçları:


Ekin: 31


Cemre: 39


Alican: 34


Güzide: 45

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS