hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Masterchef kim elendi, kim kazandı? Bu akşam Masterchef’te kim gitti? 18 Eylül 2022 Pazar Masterchef’e veda eden isim! Melih mi Barış mı elendi?

  Masterchef kim elendi, kim kazandı Bu akşam Masterchef’te kim gitti 18 Eylül 2022 Pazar Masterchef’e veda eden isim Melih mi Barış mı elendi
  expand

  TV8’de ekrana gelen MasterChef Türkiye’de, bu yılın dördüncü eleme heyecanı yaşanıyor. Yeni sezonda hafta boyunca oynanan dokunulmazlık ve eleme oyunları sonrasında potaya giren 6 yarışmacıdan birisi bu akşam elendi. Eleme gecesinde mavi ve kırmızı takım yarışmacıları heyecana boğuldu. Kırmızı takımda eleme heyecanı arttı. Bu akşam gerçekleşen eleme gecesinde ilk etapta şefler tarafından belirlenen ürünle en iyi tabağı hazırlayan 3 isim yarışmaya devam etti. Şeflerin kritelerinden geçer not alamayan 3 isim ise elenmemek için yaratıcılık oyunu oynadı. Bu akşam Masterchef’te bir yarışmacı elenerek hayallerine veda ediyor. Peki, MasterChef kim elendi? İşte, 18 Eylül 2022 Masterchef Türkiye’de kim gitti sorusunun yanıtı!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Masterchef’e veda eden dördüncü yarışmacı bu akşam belli oluyor. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna’nın jürisinde yer aldığı MasterChef’te bu akşam yarışmaya bir kişi veda ediyor. Yarışmanın müdavimleri ''MasterChef kim elendi, kim gitti?'' sorgulatmasını yapıyor. Peki, Masterchef'te kim elendi? İşte, 18 Eylül 2022 Pazar Masterchef Türkiye'ye Yaşananlar!

  Masterchef’te bu akşam kim kazandı, kim elendi?

  MasterChef Türkiye'ye veda eden isim belli oldu. Gecenin birincisi Fatma Nur oldu. Danilo Şef gecenin birinci tabağı olarak Fatma Nur'un ismini açıkladı. Fatma Nur'un geceyi birinci tamamlamasının ardından Melih ve Barış arasında heyecan arttı. MasterChef hayallerine veda eden yarışmacı Melih oldu. Barış geceyi ikinci tamamladı. Somer Şef Melih'e ''Hatalar finalinde yapabilecek çok hata yaptın. Bu yüzden de daha çok hata yapan bize veda etti.'' dedi. 

  Barış Demir, ''Şu an hiçbir şey konuşamayacağım. Melih ile çok yakın değildim ama bu durum kötü. Ben konuşmak istemiyorum. Çıkabilir miyim? Benim hayalim devam ediyor ama birinin hayali suya düşüyor, çok üzüldüm.'' dedi. 

  Melih, ''Hissettim, kendimi toplayamadım. Buradan çıkarsam yukarı atlayacaktım ya da çakılacaktım. Ben sizi burada baba ve abi olarak aldım. Buradan iyi anılarla ayrılmak güzel. Hepsi güzel insanlar.'' dedi.

  Masterchef kim elendi, kim kazandı Bu akşam Masterchef’te kim gitti 18 Eylül 2022 Pazar Masterchef’e veda eden isim Melih mi Barış mı elendi

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow