hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  MasterChef Uğur kimdir? 2018 yılında şampiyon olan Uğur Kardaş'ın restoranı var mı, nerede çalışıyor, instagram adresi!

  MasterChef Uğur kimdir 2018 yılında şampiyon olan Uğur Kardaşın restoranı var mı, nerede çalışıyor, instagram adresi
  expand

  MasterChef Türkiye 2022 yarışmasının yeni bölümünde eski yarışmacılar tadım yaptı. 105. bölüm fragmanında 2018 MasterChef Türkiye şampiyonu Uğur Kardaş'ın yer alması sonrasında Uğur Kardaş'ın kim olduğu merak ediliyor. MasterChef yarışmacısı Uğur Kardaş'ın boyu ve instagram adresi araştırılıyor. Peki ama MasterChef Uğur Kardaş kimdir?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  MasterChef yarışmasında bu akşam 2018 yarışmacısı Uğur Kardaş konuk oldu. 2018 yılında yarışan MasterChef Uğur Kardaş şampiyon olmuştu. Peki ama Uğur Kardaş kaç yaşında, nereli? 

  MasterChef Uğur kimdir?

  Uğur Kardaş, 1996 yılında Çanakkale'de dünyaya geldi. Çanakkale'de ilk eğitiminiö tamamladı ve ardından Akdeniz Üniversitesi'nde okudu. Bir dönem memleketi Çanakkale'de 'Uğur Chef'in Mutfağı' adı altında mekan açtı.

  Kariyerine farklı şekilde yön vermek istediği için Türkiye'nin en ünlü steak restoranlarından birinde Executive Chef görevinde bulundu. Türk ve yabancı ülkelerin mutfağına ilgi duyan MasterChef Uğur, aynı zamanda motosiklet tutkunudur.

  2018 MasterChef finalistleri Kerem ile Uğur olmuş ve ardından şampiyon seçilen de Uğur Kardaş oldu. Yarışmacı 2022 yılı içinde dünyaevine girdi.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow