MasterChef Walison Fonseca nereli? Walison Fonseca eşi Melisa Pınar kimdir?

MasterChef Walison Fonseca nereli? Walison Fonseca eşi Melisa Pınar kimdir?

MasterChef Walison Fonseca nereli? Walison Fonseca eşi Melisa Pınar kimdir?

MasterChef yarışmacılarından Walison Fonseca dikkatleri üzerine çekti. Walison Fonseca konuşması, şivesi ve sempatik tavırlarıyla herkesin ilgi odağınad. Peki ama Walison Fonseca kimdir?

MasterChef 2020 kadrosuna yedeklerden dahil olan Walison Fonseca nereli sorusu yarışmanın sevenleri tarafından araştırma konusu olmaya devam ediyor. Büyük finale kadar gelen ve büyük finalde son 16'ya kalma şansını kaybeden Walison Fonseca'nın kaptanlık oyununda nasıl bir performans sergileyeceği merak edilmişti. Peki Walison Fonseca kimdir, aslen nereli, kaç yaşında? İşte merak edilenler...

MASTERCHEF WALİSON FONSECA KİMDİR?

Brezilyalı, Santos Sao Paulo doğumlu ve 35 yaşında. 18 yılı oyuncu ve model kariyerinde uluslararası alanda başarılı işler yapmış. Meksika, ABD (Miami, NYC, Los Angeles), İtalya (Milano), Kore ve diğerleri gibi 4'ten fazla ülkede yaşamış.

Portekizce, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca ve orta düzeyde Türkçe olmak üzere beş biliyor.

Dünyada uzun yıllar sonra Malta adasında bir işim vardı ve bu işten sonra Türkiye'yi tanımaya ilgi duydum, kısa süre sonra İstanbul'a aşık oldum ve burada yaşamaya karar verdim. Türk kültürünü seviyorum çünkü burada kendimi evimde hissediyorum.

Melisa Pınar ile evli olan Walison Fonseca’nın 11 yaşında Amaya adında bir çocuğu var.

Melisa Pınar kimdir?

Malta adasında bir işi olduğunu ve İstanbul'a geldikten sonra aşık olduğunu söyleyen MasterChef Walison pozları ile de binlerce yorum ve beğeni alıyor.

Walison'u evliliğe ikna eden eşi Melisa Pınar ise NLP uzmanı, yaşam koçu.