Bu hafta Masterchef'te kim elendi, son bölümde programdan kim gitti? İşte elenen isim

A A

21.09.2020 - 13:30 Son Güncelleme:

Masterchef Türkiye’den elenen isim 21 Eylül’de açıklandı. Dün eleme heyecanının yaşandığı yarışma programında veda eden isim duygusal anlar yaşadı. Peki, Masterchef’te kim elendi, eleme adayları hangi takımdan oldu ve yarışmadan kim gitti?

Bu hafta Masterchef'te kim elendi, son bölümde programdan kim gitti? İşte elenen isim

Masterchef Türkiye 2020 sezonunda bir eleme gecesi heyecanı daha yaşandı. Yarışmacılar yemek hünerlerini sergileyerek programda kalabilmek için mücadele ettiler.

Jürinin yaptığı değerlendirme sonucunda ilk etapta eleme adayları belirlendi. Eleme adayları arasından önce 1 isim potadan çıktı ardından da iki yarışmacı arasında karar verildi. İşte dün akşam fenomen yarışmada yaşananlar ve programa veda eden isim…

MASTERCHEF’TE KİM ELENDİ, 21 EYLÜL’DE KİM GİTTİ?

20-21Eylül MasterChef eleme gecesinde Berker, Tanya ve Selin eleme adayı olurken Berker potadan ilk kurtulan isim oldu.

20-21 Eylül'deki son bölümde son 3 eleme adayı Berker, Tanya ve Selin olmuştu.

MasterChef eleme adaylarından Berker potadan kurtulan bir başka isim oldu.

Jüri Selin ve Tanya arasında bir değerlendirme yaparak programdan kimin eleneceğini açıkladı. Buna göre MasterChef eleme akşamında elenen isim Selin Aydın oldu. 

MASTERCHEF SELİN AYDIN KİMDİR?

MasterChef 2020’nin kadrosuna dahil olan Selin Aydın 1990 yılında dünyaya geldi. Manisa Celal Bayar Üniversitesi mezunu olan Selin Aydın İzmir doğumlu. İnsan Kaynakları ve Eğitim alanında hizmet veren bir firması bulunuyor. Aydın, aynı zamanda Ege İş Kadınları Dernek üyesi olarak biliniyor ve dernekte aktif olarak görev alıyor.