hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  MasterChef’te kim elendi, kim 3.yarı finalist oldu? MasterChef yarı finalistleri...

  MasterChef’te kim elendi, kim 3.yarı finalist oldu MasterChef yarı finalistleri...
  expand

  MasterChef'te adım adım finale doğru gidilirken dün akşamki bölümde bir yarışmacı gecenin sonunda 3. yarı finalist olurken, diğer yarışmacı ise 4. olarak MasterChef hayallerine veda etti. Peki, MasterChef’te kim elendi, kim 3.yarı finalist oldu? İşte dün gece yaşananlar…

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kupanın sahibini bulacağı büyük final için geri sayımın başladığı MasterChef Türkiye'nin 7 Ocak tarihli 174'üncü bölümünde, Görkem ve Ayaz üç aşamalı düello etabında en iyi puanı almak için adeta zamanla yarıştı. MasterChef'te Kıvanç ve Metin'in yarı finale yükselmesinin ardından, üçüncü ve son yarı finalist yapılan değerlendirmeler sonucundan belli oldu.

  MASTERCHEF’TE KİM ELENDİ, KİM 3.YARI FİNALİST OLDU?

  TV8 ekranlarında yayınlanan yarışmada dün gece Görkem ve Ayaz yarı finale kalmak için üç aşamalı düelloda mutfakta elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı. Üç oyun sonunda Ayaz 52 puan alarak ilk 3'e girmeyi başardı. 50 puanda kalan Görkem ise MasterChef'ten elenerek şampiyonluk rüyasına veda etti.

  MASTERCHEF YARI FİNALİSTLERİ KİMLER OLDU?

  Oynanan çeyrek finalde ilk 3'e giren isimler belli oldu. Hafta boyunca yapılan mücadeleler sonucu Kıvanç, Metin ve Ayaz yarı finalist olmayı başardı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow