hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Masumlar Apartmanı 17.bölüm fragmanı izle- Masumlar Apartmanı yeni bölüm ne zaman?

  Masumlar Apartmanı 17.bölüm fragmanı izle- Masumlar Apartmanı yeni bölüm ne zaman
  expand

  Yılbaşı arası veren Masumlar Apartmanı dizisinin 17.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyenlerinin sabırsızlıkla beklediği yeni bölüme dair detaylar haberimizde..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yılbaşı nedeniyle yeni bölüme bir hafta ara veren Masumlar Apartmanı bu hafta ekrana gelmemişti. Masumlar Apartmanı 17. bölüm tarihi yayınlanan fragmanla paylaşıldı.

  Masumlar Apartmanı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

  En son 29 Aralık 2020 tarihinde izleyicileriyle buluşan Masumlar Apartmanı bir haftalık aranın ardından ekran macerasına kaldığı yerden devam edecek. Masumlar Apartmanı'nın 17.  bölümü 12 Ocak Salı akşamı TRT 1'de yayınlanacak.

  MASUMLAR APARTMANI 17.BÖLÜM FRAGMANI İZLE

  MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM ÖZETİ

  Safiye, Naci’nin mesajı görüp görmediği endişesiyle kıvranırken, Naci ise bambaşka bir sıkıntı içindeydi. Eski eşi Gülru’nun çıkıp gelmesi tüm dengesini sarstı. Ablasının değişiminden mutlu olan Gülben, Safiye ve Naci’yi bir araya getirmek için çabalamaktaydı.

  Tam başarıya ulaştığını düşünürken ortaya çıkan bir yabancı, Safiye’nin tüm dünyasını yıkacak bir sırrı öğrenmesine neden oldu. Ege’nin Haluk’u eve getirmesi, İnci’nin duygularını altüst etti. İnci, Ege ve dedesine belki de bugüne kadar hiç göstermediği bir tepkiyi gösterdi. Han ve İnci, bütün bu olayların üstüne radikal bir karar aldı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow