hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Masumlar Apartmanı bugün var mı (24.112020)? Masumlar Apartmanı hangi kanalda kaçta başlıyor?

  Masumlar Apartmanı bugün var mı (24.112020) Masumlar Apartmanı hangi kanalda kaçta başlıyor
  expand

  Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı. Peki ama Masumlar Apartmanı bugün var mı? Masumlar Apartmanı hangi kanalda saat kaçta başlıyor? sorularının yanıtları haberimizde!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır? Peki ama Masumlar Apartmanı hangi kanalda saat kaçta başlıyor? İşte Masumlar Apartmanı 7. bölüm özeti!

  Masumlar Apartmanı bugün var mı? Hangi kanalda saat kaçta? 

  Masumlar Apartmanı bugün var. Masumlar Apartmanı dizisi TRT 1 ekranlarında yayınlanmaktadır. Masumlar Apartmanı dizisi saat 20:00'de başlamaktadır. Masumlar Apartmanı 23:45 gibi bitmektedir. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow