hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Masumlar Apartmanı neden yok, bu akşam var mı? 3 Mayıs 2022 TRT 1 yayın akışı.. Masumlar Apartmanı niye yok, yeni bölüm ne zaman?

  Masumlar Apartmanı neden yok, bu akşam var mı 3 Mayıs 2022 TRT 1 yayın akışı.. Masumlar Apartmanı niye yok, yeni bölüm ne zaman
  expand

  Masumlar Apartmanı izleyicileri heyecanla yeni bölümü beklerken diziyi TRT 1 yayın akışında göremeyenler durumu sorgulamaya başladı. TRT 1 yayın akışı bilgileri Masumlar Apartmanı yeni bölüm tarihi ile ilgili bilgileri gösterdi. 3 Mayıs 2022 akşamı Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü ekrana gelmiyor. TRT 1 yayın akışında saat 20:00'de Masumlar Apartmanı adlı dizinin tekrar bölümünün yer alması Masumlar Apartmanı neden yok, bu akşam var mı? sorgulamalarını hızlandırdı. İşte Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü hakkında detaylar..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Her salı takipçilerinin karşısında olan Masumlar Apartmanı’nın bu hafta ekrana gelip gelmeyeceği belli oldu. TRT 1 yayın akışı bilgileri dizinin ne zaman takipçilerinin beğenisine sunulacağını gösterdi. İşte diziyle ilgili son gelişmeler…

  Masumlar Apartmanı dizisi TRT 1'de yeni bölümleri ile her salı ekrana geliyor. TRT 1'nin sevilen dizisi Masumlar Apartmanı en son 68. bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Normalde 69. bölüm ile izleyiciyle buluşacak olan diziyi yayın akışında göremeyenler Masumlar Apartmanı'nın bu akşam neden olmadığını ve yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı merak ediliyor. 

  MASUMLAR APARTMANI NEDEN YOK?

  Masumlar Apartmanı dizisinin yeni bölümü bu akşam ekrana gelmeyecek. Dizi yeni bölümüyle bayramdan sonra izleyici karşısına çıkacak.

  3 Mayıs 2022 TRT 1 YAYIN AKIŞI

  20:00

  MASUMLAR APARTMANI TEKRAR BÖLÜM

  23:40

  Kasaba Doktoru

  02:20

  Dengi Dengine

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow