hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Masumlar Apartmanı Perihan kimdir? Masumlar Apartmanı Perihan yaşıyor mu? Masumlar Apartmanı Perihan nerede, öldü mü?

  Masumlar Apartmanı Perihan kimdir Masumlar Apartmanı Perihan yaşıyor mu Masumlar Apartmanı Perihan nerede, öldü mü
  expand

  Masumlar Apartmanı oyuncu kadrosu merak ediliyor. Masumlar Apartmanı dizisinde adı 'Perihan' olarak bahsedilen bir karakter vardır. Birçok izleyici Masumlar Apartmanı Perihan'ın kim olduğunu merak ediyor. İşte Masumlar Apartmanı Perihan ile ilgili bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Masumlar Apartmanı dizisinde Perihan karakteri merak ediliyor. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun ‘Madalyonun içi’ kitabından uyarlanan Masumlar apartmanı dizisi her hafta yeni bölümleri ile merak uyandırmaya devam ediyor. Dizide Perihan Hikmet'in ilk eşi olarak bilinmektedir. Peki ama Perihan kimdir, yaşıyor mu?

  Masumlar Apartmanı Perihan kimdir?

  Dizide Hikmet karakterinin geçirdiği kalp krizi sonucunda hafızasında sıkıntılar çıkması ailede sıkıntılar yaratmıştır.. Sürekli ilk evliliğinden olan olayları hatırlayan Hikmet ekranlara gelen bir bölümde İnci’yi ilk eşi Perihan zannedip onu eve kadar getirmiş Safiye’yi çileden çıkarmıştı. Trajik bir şekilde ilk eşi Perihan ve oğlu Ömer’i kaybeden Hikmet ikinci Evliliğinde sorunlar yaşamış ve Perihan ile olan evliliğini mutlu günlerini bir türlü unutamamıştı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow