Mehmet Aslantuğ'dan yeni açıklama

Mehmet Aslantuğ'dan yeni açıklama

Mehmet Aslantuğ'dan yeni açıklama

Mehmet Aslantuğ, meslektaşı Arzum Onan ile 1996'da nikâh masasına oturmuştu. 27 yıllık evlilik geçtiğimiz mayıs ayında anlaşmalı olarak tek celsede bitmişti. 22 yaşında Can adında bir oğulları olan oyuncu çiftten Aslantuğ, 'kendini acındırdı' şeklindeki yorumlara cevap verdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan, 27 yıllık evliliklerini sürpriz şekilde nokta koymuştu: Boşanma davasına el ele gelen ikili, adliyeden yine el ele ayrılmıştı.

Arzum Onan'la boşandıktan sonra kendine yeni bir hayat kuran Mehmet Aslantuğ, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaabından bekar hayatını yayınlamıştı. Yumurta pişirip, ütü yaptığı görülen oyuncunun, dakikalar sonra videoyu silmesi dikket çekmişti.

 

Paylaşımla ilgili "Kendini acındırdı" ve "Ayrılık acısını atlatamadı" şeklinde yorumlara maruz kalan Mehmet Aslantuğ, çok konuşulan görüntülerin ardından açıklama yaptı.

 

Ah benim tatlı dilli magazinci kardeşim. İki yumurta kırıp, iki gömlek ütüleme paylaştım diye, acındıracak bir kafada mıyım sanırsın. Yıllar önce bir söyleşide; 'Hiçbir kadın, geleceğini; bir adamın aşkına, samimiyetine, vicdanına, sonunda bir gün aklının karışmasına bırakmamalı. Muasır medeniyet başka türlü inşa edilemez' diyen biri olarak aynı yerdeyim ve tam da bu nedenle temsil etmeye çalıştığı duyguları kendi ilişkisi üzerinden haksızca çelmelenen bir adamın sesiyim.
 

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ünlü oyuncu, "Birçok izleyici, mütecavizine aşık rollerden de ilham alabilir ama ben o rolün biricik meselesinin böyle bir aşkı meşrulaştırmak değil, o aşkla savaşmak olduğuna inanlardanım. Çoğu insan için önemli olan konfor alanlarını kaybetmemek olabilir ama ben onları yok sayarak yürüyorum. Ah be kuzum, bırak aşkı, toplumu onarmak için az çok sözüm / emeğim var, sen bu açığa gıybet muhabbetiyle neyi onarmış oluyorsun?" ifadelerini kullandı.

 

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber