hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Melike Şahin evlendi! Kocası kaç yaşında? Sedat Bey nereli, yaş farkı!

  Melike Şahin evlendi Kocası kaç yaşında Sedat Bey nereli, yaş farkı
  expand

  Şarkıcı Melike Şahin, uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisiyle evlendiğini sosyal medya hesabından duyurdu. Bedelini Ödedim, Pusulam Rüzgar, Olur Mu isimli şarkılarıyla milyonlara ulaşan Melike Şahin altı yıldır birlikte olduğu sevgilisiyle sessiz sedasız evlendi. İşte Sedat Bey hakkında bilinenler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Sosyal medya hesabından güzel haberi duyuran şarkıcı, paylaştığı fotoğrafın altına; 'Kara gözlüm biz seninle bir ev kursak yemyeşil' notunu düştü. Peki ama Melike Şahin'in kocası Sedat Bey kaç yaşındadır? 

  Melike Şahin kimdir?

  Melike Şahin, 18 Nisan 1989 tarihinde doğdu. Aslen Sivas Divriğili olan ve çocukluğundan itibaren müziğe büyük ilgi duyduğunu belirten Şahin, Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi'nde okuduğu esnada Çağdaş Müzik Merkezi’nde Timur Selçuk’tan şan dersleri almıştır. 2012'de mezun olduğu Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji eğitiminin ardından 2017'ye kadar Baba Zula ile vokalist olarak çalıştı. Baba Zula’yla çalışmayı bırakmadan kısa bir süre önce "Melikşah ve Saz Arkadaşları" adı altında bir proje başlattı, bu ekip ile Beyoğlu'nda Kanto isimli meyhanede arabesk temalı bir repertuvar ile bir süre konserler verdi.2017 yılında Fransız yönetmen Tony Gatlif’in Djam isimli filminde seslendirdiği üç şarkı ile yer aldı ve aynı yıl filmin dünya prömiyeri öncesinde Cannes Film Festivali’nde bir konser verdi.2017'de ilk teklileri Bi' fırlatsam ve Deli Kan ile solo kariyerine başladı. 2018 - 2019 yılları arasında çok sayıda konser verdi ve Diva Bebe Show adlı canlı şov programı yaptı.İlk solo albümü Merhem'i Şubat 2021'de yayımlayan Şahin, bu dönemde pandemi dolayısıyla konser veremese de şahsi sosyal medya hesaplarından çevrimiçi çok sayıda canlı yayın yaptı. Albümün ilk teklisi, Ocak 2021'de yayımlanan "Uykumun Boynunu Bükme" oldu. Albümün yayımlanışı sonrasında ilk resmi konserini Haziran 2021'de Zorlu PSM'nin çevrimiçi yayın platformunda yaptı.
   
  Ancak eşi Seday Bey hakkında şuan için bir bilgi bulunmuyor. 

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow