Melis Sezen kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Melis Sezen kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Melis Sezen kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Güzel oyuncu Melis Sezen Kanal D ekranlarında yayınlanan Sadakatsiz dizisi ile adını geniş kitlelere duyurmuştu. Oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de beğeni toplayan Sezen genç yaşına rağmen birçok projede yer almıştı. Peki, Melis Sezen kimdir, kaç yaşında?

Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz’in başarılı oyuncusu Melis Sezen dizide Derin karakterine hayat veriyor. İşte Sezen’in kariyeri ve daha önce yer aldığı yapımlar…

MELİS SEZEN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Sadakatsiz dizisindeki Derin karakteri ile hafızalara kazınan Melis Sezen, 1997 İstanbul doğumludur. Oyunculuk kariyerine küçük yaşta tiyatro ve drama ile başlayan genç oyuncu aynı zamanda Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü öğrencisidir. Melis Sezen dizi kariyerine 2016 yılında canlandırdığı Asya karakteri ile Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile başlamış, 2018 yılında ise Şampiyon Bold Pilot ’daki Esra karakteri ile film kariyerine adım atmıştır.

47.Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde Yıldızı Parlayanlar Ödülü’nün sahiplerinden biri olan Melis Sezen iyi derecede Salsa, Bachata, Arjantin Tango yapıyor.

Kariyeri

2017 – HAYAT BAZEN TATLIDIR (ASYA)

2017 – SİYAH İNCİ (EBRU)

2018 – DÜNYA HALİ (GİZEM)

2018 – ŞAMPİYON BOLD PILOT (ESRA)

2019 – İÇTEN SESLER KOROSU (ÖYKÜ)

2019 – LEKE (YASEMİN)

2019 – MUCİZE 2 (BEREN)

2019 – SEVGİLİ GEÇMİŞ (DEREN)

2020 – YA İSTİKLAL YA ÖLÜM (NAZAN)

2020 – SADAKATSİZ (DERİN)

2021 – FATMA – NETFLIX (Konuk Oyuncu)